Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megéri lovat venni?

Megéri lovat venni?

Figyelt kérdés
A lányom 14 éves és minden vágya, hogy lovat kapjon. 7 éve lovagol, ugrat, most felesbértartó, de még soha nem esett, bár voltak rodeói amit volt szerencsétlenségem látni. Őszintén én nem szeretnék lovat venni, és én nem is értek a lovakhoz. Már 1 éve komolyan ráállt a témára, olvas, tanul róluk, és eladó lovakat keresgél... Van pár lovas ismerősünk, innen-onnan, akik segíthetnek a lóvásárlásban. Szerintem elég érett ehhez, ezt úgy értem, hogy tisztában van nagyjából azzal, hogy milyen nagy felelőséggel jár, milyen könnyen elveszíthetjük a lovat, milyen sok szörnyű baja lehet. Még a felvételi időszakot és a gimnázium első éveit biztosan kivárjuk, és aztán ha még mindig szeretne és lesz rá ideje, lehet hogy meggondolom magam és beadom a derekam. Ti mit gondoltok erről? Voltatok hasonló helyzetben? (A ló tartását természetesen meg tudjuk oldani)

2020. dec. 27. 19:04
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
32%
22.erre én is kivancsivagyo mivel voltak kérdései de egyik se voltaz az igazi trollkodás ahogy akarta :D...bár lhet szilveszterre szánja
2020. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
Én nem szeretném ha komolyan versenyezne, természetesen a lovardában lenne, most is felesbértartó, mégis saját lovat akar... nem értem milyen troll kérdésekről beszéltek, meg milyen fináléról... most kicsit összezavarodtam
2020. dec. 28. 14:22
 23/44 anonim ***** válasza:
52%

24.persze hogy eösszezavarodtál

kislányka tdujuk hogy te vagy az nem kell megjátszani magadat XD

2020. dec. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
91%
De ezen nem értem szülőként mit kell rugózni, ha nem akarsz neki lovat venni, akkor nem veszel. Majd vegyen magának, ha felnőtt lesz és el tudja tartani. Ezt kár ragozni. Mellesleg minden lovas saját lovat akar, én is 4 éves korom óta szeretnék egy sajátot nem másokét lovagolni, de nem volt rá olyan hátterem, másrészt meg most már felnőttként tisztában vagyok az árakkal, meg hogy milyen kötelezettséggel is jár, mind anyagilag, mind időben, szóval tudomásul vettem, hogy nem tudok saját lovat fenntartani. Az megint más, hogy azért sikerült lovakhoz közeli képesítést és munkát is szereznem, utóbbit csak hobbiként csinálom másodállásban.
2020. dec. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
0%
kérdező privátban meri csak kinyitni a száját neekem XD
2020. dec. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
38%

25: annyira kis butuska, hogy fel sem merül benne, hogy mások átlátnak a szitáján....


Még arra sem ügyel, hogy szóhasználatban, stílusban, stb. egy kicsit változatosabban adja elő a történeteit... :)))))

2020. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
0%

28: mit írt? :-DDD

(priviben is elküldheted :) )

2020. dec. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 A kérdező kommentje:
Nem vagyok olyan kicsinyes mint te, hogy amit személyesen neked küldök elküldöd mindenkinek. Én nem szerettem volna itt veszekedni, de a pofám szakadna le a szégyenemben, ha ilyen gyalázatosan viselkednék. Gondolkozzál már egy kicsit. Nem értem hogy egy ilyen kérdéshez hogy jönnek ilyen pofátlan disznók.
2020. dec. 28. 18:55
 29/44 anonim ***** válasza:
33%
#27, nekem is küldd el please privátban
2020. dec. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
50%

kérdező, a privát üzenetedre reagálva: szégyelld magad te.

és unjuk a lóvásárlós troll kérdéseket

2020. dec. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!