Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megéri lovat venni?

Megéri lovat venni?

Figyelt kérdés
A lányom 14 éves és minden vágya, hogy lovat kapjon. 7 éve lovagol, ugrat, most felesbértartó, de még soha nem esett, bár voltak rodeói amit volt szerencsétlenségem látni. Őszintén én nem szeretnék lovat venni, és én nem is értek a lovakhoz. Már 1 éve komolyan ráállt a témára, olvas, tanul róluk, és eladó lovakat keresgél... Van pár lovas ismerősünk, innen-onnan, akik segíthetnek a lóvásárlásban. Szerintem elég érett ehhez, ezt úgy értem, hogy tisztában van nagyjából azzal, hogy milyen nagy felelőséggel jár, milyen könnyen elveszíthetjük a lovat, milyen sok szörnyű baja lehet. Még a felvételi időszakot és a gimnázium első éveit biztosan kivárjuk, és aztán ha még mindig szeretne és lesz rá ideje, lehet hogy meggondolom magam és beadom a derekam. Ti mit gondoltok erről? Voltatok hasonló helyzetben? (A ló tartását természetesen meg tudjuk oldani)

2020. dec. 27. 19:04
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Van újabbb.... most már a sport rovatban próbálkozik...


https://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek_..

2020. dec. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
32 telitalálat? Tényleg ennyire elrontottad, és tényleg azon szórakozol hogy lovas kérdésekbe trollkodsz?:) gratulálok. Remélem ennél eredményesebb életed lesz:)
2020. dec. 28. 19:12
 33/44 A kérdező kommentje:
33 gondolom te vagy az első válaszoló, és természetesen leugattad:) gratulálok
2020. dec. 28. 19:13
 34/44 anonim ***** válasza:
35: Naná! :-DDD
2020. dec. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Nem leugatás, hanem finom közlés arra vonatkozóan, hogy felismerhető.
2020. dec. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Szánalmas vagy. Én nem láttam benne semmi kifogásolhatót, bár én csak annyit tudok a lovakról, hogy 4 lábuk van. (Mint már említettem)
2020. dec. 28. 19:16
 37/44 A kérdező kommentje:
De már elkezdett érdekelni ez a dolog és látom tudtok linkelni, szóval kérlek, megtennétek, hogy belinkeltek egyet?
2020. dec. 28. 19:17
 38/44 anonim ***** válasza:
63%

Aha. 7 éve lovagol a lányod, és te csak annyit tudsz a lovakról, hogy négy lábuk van...


Nyilván már 7évesen egyedül ment a lányod, soha oda nem vitted, nem beszélgettél az edzőjével, vagy a lánnyal a lovakról...


Na mesélj még! :-DDD

2020. dec. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
Nem szoktam végignézni az edzését mivel nincs igénye rá, és nem érzem szükségesnek, hogy 4 órán keresztül ott fagyoskodjak, így addig mi hazamegyünk. Amikor végez érte megyünk.
2020. dec. 28. 19:47
 40/44 anonim ***** válasza:
79%
Egy felnőtt nem magyarázkodik ennyit...
2020. dec. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!