Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tényleg ennyire béna az a lány?

Tényleg ennyire béna az a lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jó előre szólok hogy kritizálást nem kérek, nyugodt megértő válaszok viszont jöhetnek.


Na szóval, van egy lány a lovardában, aki, hát hogy is mondjam, kicsit furcsa. Tegnap hosszasan beszéltem az edzőmmel, és nagyon kritizálta, pedig nem szokása másikat ennyire kritizálni.

Amiket a lány "csinál":

- 18 éves de azt mondja hogy 15 éve lovagol. Erre az edzőm: hát nálunk azzal semmire sem mész.

-Edzőm: Mindig amikor lovagolni jön 6 kiló vakolat van fején (smink).

-Kiviszi a ló a pályáról, és hogy visszavigye a pályára, Ráb**z kettőt a pálcával.

-A ló hátravágtat a karámjához, a lánynak teljesen szétesett az ülése, utána az edzőm este engem kérdezett, mint pártatlant, hogy csúnyán ült-e.

-Aztán amikor megállt a ló, leszállt róla, és GUGGOLT a ló mellett.

-Vágtaban nem tud közlekedni, letarol engem a lovammal együtt, edzőm már fohászkodott, hogy ne essen bajom.

-Belejön a lovam farába, és nem tud menni nagykört a csaj, mert nem önálló, és ezért nyilván az én lovam bakolt, én meg szőrén voltam, majdnem leestem.

-Ott fotózgatja a lovat, a malacokat, és menőzik azzal hogy ő már ugratott (én is ugrattam 90cmt), és a videót mutogatja mindenkinek.

-Menőzik azzal hogy ő már igy meg úgy esett, és hogy az milyen durva volt.


Szóval kb ennyi jutott eszembe most.

Normális válaszokat!

És hozzáteszem hogy ebben a kérdésben az edzőm véleménye is benne volt.

Kritizálást nem kérek.

Köszönöm!



2021. nov. 13. 12:04
A kérdező szavazást indított:
Béna
Nem eldönthető
Nem béna
68 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/86 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem nem a béna lenne rá a legjobb szó
2021. nov. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/86 anonim ***** válasza:
93%
Remélem te vagy az a kérdező, akinek az eddig egyszemélyes órájára most jött be egy új lány, aki bénább mint ő és fél, hogy ezzel őt is le fogja húzni a fejlődésben.
2021. nov. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/86 anonim ***** válasza:
94%

Mik vannak..még az edzők is ennyire kifigurázzák az embert a háta mögött?

Oké,fiatal és oké lehet hogy nem tud olyan jól lovagolni ahogy ő gondja és elő adja.De azért ti se vagytok piték b*szki ott beszélitek ki, piszkáljátok és gúnyoljátok a háta mögött..

Ha bajotok van vele mondjátok meg neki,nem kell egymás közt susmorogni.Gyáva férgek..


A sminknek meg amúgy is mi köze a lovagláshoz?! Kenhetne napi szinten egy egész farsangi maszkot az arcára akkor se lenne hozzá semmi közötök és akkor se lenne joga annak a f*szparaszt edzőnek ilyet mondani a többiek előtt,hogy egy kiló vakolattal megy oda..:D

2021. nov. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/86 anonim ***** válasza:
95%
Fogalmam sincs, de hogy mi köze a lány dolgaihoz az edződnek fel nem foghatom.
2021. nov. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/86 anonim ***** válasza:
97%
Úgy látszik van az a pénz amiért elfogadja őt az edző a háta mögött meg kibeszeli
2021. nov. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/86 anonim ***** válasza:
97%
Ne is haragudj, de ahol az edző nem képes felmérni azt, hogy a lovasnak milyen képességei vannak, az had ne mondjam milyen hely. Én is mondhatok akármit egy új helyen, hogy mióta lovagolok, úgyis kiderül ha nem úgy van. Inkább tapasztalatlannak mondanám, de az edzőnek látnia kéne és kezdő csoportba tenni, és nem a háta mögött kritizálni..
2021. nov. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/86 anonim ***** válasza:
94%
Az a lány legalább csinál valamit. Te úgy tűnik, csak másokat kibeszélni jársz oda. Az edző is marha jó lehet, ha edzés helyett ilyen julinéni-katinéni pletyipartikat tart.
2021. nov. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/86 anonim ***** válasza:
58%

Bénának nem mondanám én se, inkább másokat elsöprő vagy semmibe vevő személy. Te meg rossz véleménnyel vagy róla, talán nem alaptalanul. Ennyi.


Egyébként ha bénának szavazták volna meg (ami nem történt meg), akkor most jobban éreznéd magad?


Később talán tipikus, gátlástalan karrierista lesz. De most szedjük szét itt a Gyakorin? Majd szétszedi az élet.. Ha nem bírod a fajtáját, akkor inkább kerüld el, de ne foglalkozz vele.

2021. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/86 anonim ***** válasza:
96%

Alighanem próbál megfelelni,mert nyílván észre vette,hogy nem kedvelitek.

A kibeszélése nem vezet sehová,csak rontani fog a helyzeten.Ne legyetek ilyen p*csök és ha nem tetszik valami mondjátok meg neki,de ne beszéljétek ki a háta mögött.Neki se lehet kellemes egy olyan közösségben ahol szemből mindenki vigyorog,hátulról meg kést tart felé..

2021. nov. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/86 anonim ***** válasza:
96%

Ha valóban kritika lenne ez, egy edzőtől elfogadható lenne. Csak hogy ez nem kritika, hanem kibeszélés, csámcsogás, panelproli stílusban, mint amit a lakótelepek padjain szoktak összefröcsögni az öregasszonyok.

Egyébként minek is van ott az az edző, ha a hibákat csak kibeszélni tudja a másik háta mögött, ahelyett, hogy ennek a lánynak mondaná, hogy mit csináljon másképp?

2021. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!