Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tényleg ennyire béna az a lány?

Tényleg ennyire béna az a lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jó előre szólok hogy kritizálást nem kérek, nyugodt megértő válaszok viszont jöhetnek.


Na szóval, van egy lány a lovardában, aki, hát hogy is mondjam, kicsit furcsa. Tegnap hosszasan beszéltem az edzőmmel, és nagyon kritizálta, pedig nem szokása másikat ennyire kritizálni.

Amiket a lány "csinál":

- 18 éves de azt mondja hogy 15 éve lovagol. Erre az edzőm: hát nálunk azzal semmire sem mész.

-Edzőm: Mindig amikor lovagolni jön 6 kiló vakolat van fején (smink).

-Kiviszi a ló a pályáról, és hogy visszavigye a pályára, Ráb**z kettőt a pálcával.

-A ló hátravágtat a karámjához, a lánynak teljesen szétesett az ülése, utána az edzőm este engem kérdezett, mint pártatlant, hogy csúnyán ült-e.

-Aztán amikor megállt a ló, leszállt róla, és GUGGOLT a ló mellett.

-Vágtaban nem tud közlekedni, letarol engem a lovammal együtt, edzőm már fohászkodott, hogy ne essen bajom.

-Belejön a lovam farába, és nem tud menni nagykört a csaj, mert nem önálló, és ezért nyilván az én lovam bakolt, én meg szőrén voltam, majdnem leestem.

-Ott fotózgatja a lovat, a malacokat, és menőzik azzal hogy ő már ugratott (én is ugrattam 90cmt), és a videót mutogatja mindenkinek.

-Menőzik azzal hogy ő már igy meg úgy esett, és hogy az milyen durva volt.


Szóval kb ennyi jutott eszembe most.

Normális válaszokat!

És hozzáteszem hogy ebben a kérdésben az edzőm véleménye is benne volt.

Kritizálást nem kérek.

Köszönöm!



2021. nov. 13. 12:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 A kérdező kommentje:
Az edzőm nem beszél ki, főleg nem ezzel a lánnyal, mert ő mindig rohan óra után elfele. És nem is szereti ezt a csajt szóval szóba se áll vele. Egyedül a 16os válasz volt félig értelmes. És ez csak kritika volt.
2021. nov. 13. 14:17
 22/86 anonim ***** válasza:
35%
Nem béna, csak nagylányoskodik.
2021. nov. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
95%
Mindenki hülye csak én nem. Így van kislány, így van... Hidd ezt.
2021. nov. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
95%
Az edző két tanácsot a tanulótól? XD nagyon színvonalas hely, mondhatom :D
2021. nov. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 A kérdező kommentje:

Nem, nem tanácsot kért, hanem véleményt. Így, akinek nem jutna el az agyáig:

-Szerinted is csúnyán ült?

-Igen

-Akoor jo

2021. nov. 13. 14:31
 26/86 anonim ***** válasza:
96%

Tudod mit? Ha olyan nagylány vagy, akkor fogd magad és a következő alkalommal állj oda lány elé és mondd el neki is ezt, amit ide összefröcsögtél! ;) (de végig a szemébe nézz ám, nehogy azt higgyük csak anonimként nagy a pofád!) Aztán majd számolj be róla!


Várom a kifogáshalmazt és a lepontozást! ;)

2021. nov. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
95%
Bárhogy ült volna a lovon, bárhogy lovagolt is volna akkor is kibeszélted volna. Ez nem a lovastudásról szól. Ez arról szól hogy személyesen utálod azt a másik lányt. Számodra ellenszenves és most itt eléd ki a frusztráltságod.
2021. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
94%
Az vesse rá az első követ, aki ilyen lovas, malacos, állatos helyen nem fotózgatna. Mást se csinálnék. Hogy mennyi smink van rajta, az annyira teljesen mindegy, nem az edző dolga. A hibák kijavítása viszont nagyon is az edző dolga lenne, de úgy látszik ehelyett jobban szeret inkább cseverészni.
2021. nov. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
97%

"Aztán amikor megállt a ló, leszállt róla, és GUGGOLT a ló mellett."


Jesszus, összedőlt a világ! Majd akkor legyetek kiakadva, ha a ló guggol mellettetek.

2021. nov. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 A kérdező kommentje:
36: a csaj nem annál az edzohoz jár mint én. Másodjára mondtam el
2021. nov. 13. 14:43
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!