Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tényleg ennyire béna az a lány?

Tényleg ennyire béna az a lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jó előre szólok hogy kritizálást nem kérek, nyugodt megértő válaszok viszont jöhetnek.


Na szóval, van egy lány a lovardában, aki, hát hogy is mondjam, kicsit furcsa. Tegnap hosszasan beszéltem az edzőmmel, és nagyon kritizálta, pedig nem szokása másikat ennyire kritizálni.

Amiket a lány "csinál":

- 18 éves de azt mondja hogy 15 éve lovagol. Erre az edzőm: hát nálunk azzal semmire sem mész.

-Edzőm: Mindig amikor lovagolni jön 6 kiló vakolat van fején (smink).

-Kiviszi a ló a pályáról, és hogy visszavigye a pályára, Ráb**z kettőt a pálcával.

-A ló hátravágtat a karámjához, a lánynak teljesen szétesett az ülése, utána az edzőm este engem kérdezett, mint pártatlant, hogy csúnyán ült-e.

-Aztán amikor megállt a ló, leszállt róla, és GUGGOLT a ló mellett.

-Vágtaban nem tud közlekedni, letarol engem a lovammal együtt, edzőm már fohászkodott, hogy ne essen bajom.

-Belejön a lovam farába, és nem tud menni nagykört a csaj, mert nem önálló, és ezért nyilván az én lovam bakolt, én meg szőrén voltam, majdnem leestem.

-Ott fotózgatja a lovat, a malacokat, és menőzik azzal hogy ő már ugratott (én is ugrattam 90cmt), és a videót mutogatja mindenkinek.

-Menőzik azzal hogy ő már igy meg úgy esett, és hogy az milyen durva volt.


Szóval kb ennyi jutott eszembe most.

Normális válaszokat!

És hozzáteszem hogy ebben a kérdésben az edzőm véleménye is benne volt.

Kritizálást nem kérek.

Köszönöm!



2021. nov. 13. 12:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
65%
Hallod kérdező ennek így semmi értelme, csak lehúznak. Ennyi erővel simán mehetsz rendes lovasoktatásba, feles e tartod a lovat, semmi extrát nem kapsz, csak többet fizetsz, mint egy sima iskolalovas az óráért. Nem éri meg ez a koncepció a lovasnak. Itt azzal van a gond, hogy ki fizetsz egy többlet szolgáltatást és nem kapsz érte semmit.
2021. nov. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, ha nem akarod hogy iskolalóként használják a lovad, akkor fizesd meg a teljes bértartást. Van néhány lovarda ahol szokott ilyen lenni, olcsóbban tarthatod a lovadat, ha ők is használhatják iskolalónak, de ha ez neked nem tetszik akkor ne így tartsd. Fizesd meg a teljes bértartást, így csak te fogsz lovagolni a lovadon.
2021. nov. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim ***** válasza:
100%
Egy ilyen lovardát azonnal otthagynék. Nem csak a lány helyében, a te helyedben is. Nem kevés pénzt fizettek annak a nyomorult edzőnek és akkor még van pofája egy kiskorú lány sminkjét csúfolni meg kibeszélni őt a többi lovasnak… Hihetetlen, hogy felnőtt emberek így viselkednek. Egy forintot nem adnék ilyen embereknek.
2021. nov. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
93%
Ezek a lovardák milyen viperafészkek lehetnek. Most már értem, kiskoromban miért ellenkeztek annyira a szüleim, hogy ilyen helyekre járjak lovagolni. Az ilyen kígyók miatt lesz az öttusában is kerékpár. Teljesen kiborítjátok a lovakat.
2021. nov. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
100%
Fhu de utálom az olyan embereket mint te kedves kérdező...Árad belőled a rosszindulat és azt hiszed te vagy a legjobb. Nem baj majd egynap pofára borulsz :D
2021. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:
100%

Azért az edzői mentalitás is érdekes, nem az lenne a dolga, hogy kibeszélje a tanítványait, hanem az, hogy megtanítson titeket lovagolni. Az már más kérdés hogy magában mit gondol valakiről, de nem kéne világgá kürtölnie főleg nem a többi lovas előtt. Egy edző meg nyilván megtudja állapítani, hogy egy kezdő lovasról van-e szó aki kicsit többet képzel magáról, vagy pedig te fújod fel ennyire ezt a dolgot. Nem tudom ti mit csináltok ott a lovardában, de én soha nem azzal vagyok elfoglalva hogy ilyen olyan kezdő/haladó/ügyes/szerencsétlen vagy akármilyen emberek hogy lovagolnak, hogy néznek ki vagy milyen cuccaik vannak, hanem azzal hogy én fejlődjek…

De nyilván egy tapasztalt edző aki érti a dolgàt,tudja mit csinál, régóta benne van az ilyet nem csinál mert tudja hogy semmi jó nem származik belőle. Az megint más ha valami jött ment lovasoktatói papírral(vagy azzal se) rendelkező tizenéves lány az “edződ” aki maga se tudja mit csinál és legfontosabb dolga az hogy a lovasán hány kiló vakolat van…. Az ilyen helyet otthagyni de azonnal! És jó lenne már ha ti kislányok befejeznétek ezt az állandó feltekenykedest meg ki hogy néz ki/ki a bénább dumàt és nem rontanátok tovább a levegőt a lovardában hanem pl a lovakkal foglalkoznátok inkább és nem ide irogatnátok. A kérdésre válaszolva: szerintem nem béna,max kezdő vagy újrakezdő vagy tapasztalatlan de nem tudjuk mivel nem láttuk még lovagolni.

2021. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!