Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tényleg ennyire béna az a lány?

Tényleg ennyire béna az a lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jó előre szólok hogy kritizálást nem kérek, nyugodt megértő válaszok viszont jöhetnek.


Na szóval, van egy lány a lovardában, aki, hát hogy is mondjam, kicsit furcsa. Tegnap hosszasan beszéltem az edzőmmel, és nagyon kritizálta, pedig nem szokása másikat ennyire kritizálni.

Amiket a lány "csinál":

- 18 éves de azt mondja hogy 15 éve lovagol. Erre az edzőm: hát nálunk azzal semmire sem mész.

-Edzőm: Mindig amikor lovagolni jön 6 kiló vakolat van fején (smink).

-Kiviszi a ló a pályáról, és hogy visszavigye a pályára, Ráb**z kettőt a pálcával.

-A ló hátravágtat a karámjához, a lánynak teljesen szétesett az ülése, utána az edzőm este engem kérdezett, mint pártatlant, hogy csúnyán ült-e.

-Aztán amikor megállt a ló, leszállt róla, és GUGGOLT a ló mellett.

-Vágtaban nem tud közlekedni, letarol engem a lovammal együtt, edzőm már fohászkodott, hogy ne essen bajom.

-Belejön a lovam farába, és nem tud menni nagykört a csaj, mert nem önálló, és ezért nyilván az én lovam bakolt, én meg szőrén voltam, majdnem leestem.

-Ott fotózgatja a lovat, a malacokat, és menőzik azzal hogy ő már ugratott (én is ugrattam 90cmt), és a videót mutogatja mindenkinek.

-Menőzik azzal hogy ő már igy meg úgy esett, és hogy az milyen durva volt.


Szóval kb ennyi jutott eszembe most.

Normális válaszokat!

És hozzáteszem hogy ebben a kérdésben az edzőm véleménye is benne volt.

Kritizálást nem kérek.

Köszönöm!



2021. nov. 13. 12:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
95%

Nem béna.

Te vagy rossz indulatú,és a nem edző edződ.

2021. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
94%

Ès ha te bènának látod mit fogsz vele tenni?

Megnyugtat tèged az,hogy a másik bèna?(a te szemedben)

A kèrdès is rólad árulkodik.

MI VAN AKKOR HA BÈNA? Erre tudj válaszolni.

2021. nov. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, szerinted a kérdésed leírása alapján objektíven megítélhető, hogy béna-e a lány?


Különben már többen megválaszolták, hogy ők hogyan ítélik meg a lány képességeit (vagyis "mennyire béna"). Te vagy a vak, nem a válaszolók.

2021. nov. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
93%

Lehet béna is,ez most itt nem erről szól.Kritizálják,kibeszélik.

Mert,hogy az a lány sminkelve megy oda,és merészeli megörökíteni amit csinál,mellette még egy kicsit igyekszik nem is a leggyengébb láncszemnek lenni és ha hibás is abban,hogy túl becsüli a képességeit ez még önmagában nem elég nagy bűn ahhoz,hogy ennyire kiközösítsétek és a HÁTA MÖGÖTT pletykáljatok róla össze vissza.

2021. nov. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 A kérdező kommentje:

"MI VAN AKKOR HA BÈNA?"

Az van, hogy ha béna akkor teljesen elronthatja a lovaimat. Ugyanis 3 lovam van, abból 2 felestartásban. És ez a lány lovagol az egyik lovamon, mert az edző ezt mondta.

És akkor itt jönnek:

Akkor ne legyen felesben.

A felestartást nem fogom visszamondani

Beszélj az edzővel.

Úgyse fog semmit se tenni.


Szóval visszatérve a kérdéshez, egy lány is teljesen tönkrevághatja azzal a lovamat, hogy heti 1x felül rá mert lovaglóórája van.

2021. nov. 13. 18:58
 46/86 anonim ***** válasza:
100%
Mivel rontja el? Összekeni sminkkel?
2021. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 A kérdező kommentje:
Nem. Azzal hogy alig tud lovagolni. És az nagyon meglátszik a lovon, ha rossz lovastudàsú lovagolja. Te meg nem tapasztaltad?
2021. nov. 13. 19:02
 48/86 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem egy játék,hogy tönkre menjen te elcseszett aranyhal.A ló is értelmesebb mint te vagy,dehogy rontja el őket..:D
2021. nov. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 anonim ***** válasza:
100%
#47 Nem tapasztaltam, mert a ló ennél értelmesebb állat. Ne magadból indulj ki!
2021. nov. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim ***** válasza:
100%
Az iskola lovakon mind kezdők lovagolnak, mégsincs egy se elrontva, nem kell itt a mű dráma.
2021. nov. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!