Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tényleg ennyire béna az a lány?

Tényleg ennyire béna az a lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jó előre szólok hogy kritizálást nem kérek, nyugodt megértő válaszok viszont jöhetnek.


Na szóval, van egy lány a lovardában, aki, hát hogy is mondjam, kicsit furcsa. Tegnap hosszasan beszéltem az edzőmmel, és nagyon kritizálta, pedig nem szokása másikat ennyire kritizálni.

Amiket a lány "csinál":

- 18 éves de azt mondja hogy 15 éve lovagol. Erre az edzőm: hát nálunk azzal semmire sem mész.

-Edzőm: Mindig amikor lovagolni jön 6 kiló vakolat van fején (smink).

-Kiviszi a ló a pályáról, és hogy visszavigye a pályára, Ráb**z kettőt a pálcával.

-A ló hátravágtat a karámjához, a lánynak teljesen szétesett az ülése, utána az edzőm este engem kérdezett, mint pártatlant, hogy csúnyán ült-e.

-Aztán amikor megállt a ló, leszállt róla, és GUGGOLT a ló mellett.

-Vágtaban nem tud közlekedni, letarol engem a lovammal együtt, edzőm már fohászkodott, hogy ne essen bajom.

-Belejön a lovam farába, és nem tud menni nagykört a csaj, mert nem önálló, és ezért nyilván az én lovam bakolt, én meg szőrén voltam, majdnem leestem.

-Ott fotózgatja a lovat, a malacokat, és menőzik azzal hogy ő már ugratott (én is ugrattam 90cmt), és a videót mutogatja mindenkinek.

-Menőzik azzal hogy ő már igy meg úgy esett, és hogy az milyen durva volt.


Szóval kb ennyi jutott eszembe most.

Normális válaszokat!

És hozzáteszem hogy ebben a kérdésben az edzőm véleménye is benne volt.

Kritizálást nem kérek.

Köszönöm!



2021. nov. 13. 12:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:
93%
Akkor vissza esik a ló LVL1-re.(?)
2021. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
86%

De ha mi azt mondjuk, hogy a csaj béna, akkor mitől lesz jobb a lovaidnak?


Nem vagy hajlandó tenni annak érdekében, hogy ne üljön a lovadon, akkor miről szól megint a kérdés?


Ha igenis számítana, beszélnél az edzővel, vagy elővennéd a felestartás szerződését, és átnéznéd, mibe szólhatsz bele.


Ha meg ebbe nincs beleszólásod, akkor meg megint tárgytalan a vergődésed.

2021. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:
93%
Senki nem vitatta, hogy mennyibe kerül, miért vannak felesben. Nem ez volt a kérdés, te meg nagyrészt jól kikerülted.
2021. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 A kérdező kommentje:
????? Értelmetlen..
2021. nov. 13. 21:26
 55/86 anonim ***** válasza:
100%
Az írásod alapján még nem vagy 18, mondjuk ahogy elnézem, 14 is alig. Foglalkozz mással, tanulj, olvass, okosodj, ne itt add elő a történeteidet, mert öt perc alatt rá lehet jönni, hogy csak frusztrált vagy és utálkozol egy tök ártatlan lányra.
2021. nov. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
100%
Ejnye, kérdező, nagyon átestél a ló túloldalára.
2021. nov. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
100%

Alighanem az a felestartás neked gyerekként inkább azt akarja,hogy anyád-apád tartja felesben őket,ne te pattogj a lovak miatt..😒

Amúgy se lehet "elrontani" egy lovat,szerinted mindenhol ahol kezdőket oktatnak lovakon folyamatosan újra és újra azoknak is meg van tanítva minden ami ehhez kell,és minden nap át vannak szoktatva A viselkedésről B-re?

Dehogy is..

2021. nov. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 A kérdező kommentje:
de el lehet rontani. lehet nem mindegyiket, de az enyémeket igen
2021. nov. 14. 14:53
 59/86 anonim ***** válasza:
100%

Akkor neked ritka pancser,selejt lovaid vannak.Illenek hozzád.🤷

De kétlem,hogy ilyenek lennének,egyszerűen csak SZERINTED ilyenek.Mindig baj van,ha egy csökkent értelmi szintű ember gondolkozni és következtetni próbál,itt is ez áll fenn nálad.

2021. nov. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:
91%

Na sziasztok!

Hagy válaszoljak úgy, hogy alig olvastam el valamit.


Egy lónak nem tesz jót, ha kezdő ül rajta. Nem tesz jót az idomítottsági állapotának, összezavarodhat tőle, stb. El lehet rontani egy lovat.

És eddig támogattam a kérdezőt.


Nem kell 3 lovat tartani, ha nem tudod őket jól tartani. Szerinted hogyan lesznek jó lovasok? A kezdőkből. Akármilyen meglepő, te is voltál kezdő.


Amit eddig olvastam a helyről nem győzött meg hogy jó lenne itt a színvonal.

2021. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!