Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tényleg ennyire béna az a lány?

Tényleg ennyire béna az a lány?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Jó előre szólok hogy kritizálást nem kérek, nyugodt megértő válaszok viszont jöhetnek.


Na szóval, van egy lány a lovardában, aki, hát hogy is mondjam, kicsit furcsa. Tegnap hosszasan beszéltem az edzőmmel, és nagyon kritizálta, pedig nem szokása másikat ennyire kritizálni.

Amiket a lány "csinál":

- 18 éves de azt mondja hogy 15 éve lovagol. Erre az edzőm: hát nálunk azzal semmire sem mész.

-Edzőm: Mindig amikor lovagolni jön 6 kiló vakolat van fején (smink).

-Kiviszi a ló a pályáról, és hogy visszavigye a pályára, Ráb**z kettőt a pálcával.

-A ló hátravágtat a karámjához, a lánynak teljesen szétesett az ülése, utána az edzőm este engem kérdezett, mint pártatlant, hogy csúnyán ült-e.

-Aztán amikor megállt a ló, leszállt róla, és GUGGOLT a ló mellett.

-Vágtaban nem tud közlekedni, letarol engem a lovammal együtt, edzőm már fohászkodott, hogy ne essen bajom.

-Belejön a lovam farába, és nem tud menni nagykört a csaj, mert nem önálló, és ezért nyilván az én lovam bakolt, én meg szőrén voltam, majdnem leestem.

-Ott fotózgatja a lovat, a malacokat, és menőzik azzal hogy ő már ugratott (én is ugrattam 90cmt), és a videót mutogatja mindenkinek.

-Menőzik azzal hogy ő már igy meg úgy esett, és hogy az milyen durva volt.


Szóval kb ennyi jutott eszembe most.

Normális válaszokat!

És hozzáteszem hogy ebben a kérdésben az edzőm véleménye is benne volt.

Kritizálást nem kérek.

Köszönöm!



2021. nov. 13. 12:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
93%

De kérdező, feleslegesen véded az edzőt. Egy rossz edző, ha ezt csak így hagyja és ehelyett csak kibeszéli a lányt. És te meg ezt a példát követed.. rosszabb vagy mint ő, mert ő csak kezdő nagy önbizalommal. Te meg mint nála tapasztaltabb segíthetnék akár, vagy megmondhatnád az edzőjének, hogy nem az a megoldás hogy neked panaszkodik. Bár úgy látom élvezed, gondolom az a típus vagy, aki attól érzi magát jobbnak, hogy a másik ügyetlenebb..

Borzalmasan kezelitek mindketten a helyzetet, de gondolom te már az első órán is képes lettél volna díjat nyerni ugye? :D

2021. nov. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
86%
#39 tipikus beképzelt gondolkodás. Mindenki más a mocsok meg a hülye csak te meg az edző nem. Miközben ezerszer el lett mondva hogy rosszul kezelitek a helyzetet. Az edző lehet jó lovas, de az biztos hogy pocsék edző.
2021. nov. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
94%
Te startban eligazítottál minket,hogy mit szeretnèl hallani illetve,hogy mit nem. Te tènyleg azt gondolod,hogy ez így működik? Nem,kislány. Ha ilyen magas lóról beszèlsz annak a termèszetes velejárója,hogy ezt mások èrzik ès le fognak szállítani a földre ha tetszik ha nem.
2021. nov. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
95%

Töröltetheted a kommentjeinket, de sajnos te attól még ugyanaz a beképzelt, irigy csitri maradsz, háttérben egy jó adag önbizalomhiánnyal, mert ezek szerint valamit az a lány mégis jobban tud nálad, ha ennyire nincs más elfoglaltságod mint hogy szabadidődben is rajta kattogj és egy anonim oldalon őt szapulni! ;)

Na puszi!

2021. nov. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
92%

Bénának semmiképp nem nevezném a lányt (pláne egy ilyen, érzelmekkel teli leírás után), de azért azt hozzá kell tenni, hogy a fent leírtak egy részéért az edzőt kellene felelősségre vonni. Látja, vagyis kellene, hogy lássa, hogy az ő órái alatt nincs meg a 100%-os biztonság, és nem tesz semmit ennek javítása érdekében, de a lány (aki bizalmat szavaz neki, hiszen az ő szolgáltatását választja) háta mögött adja az ívet elég szépen. Nagyon úgy tűnik, hogy a lány egy olyan közegbe csöppent, ahol előszeretettel megy mások sarazása, és még tisztelet sincs.

Én azt tudom elképzelni, hogy szegény érzi, hogy nem látjátok őt szívesen, és próbál nyitottabb lenni, hátha végre el/befogadjátok őt. Voltam hasonló szituban (a volt edzőm pár lovassal karöltve sorra beszéltek ki szinte mindenkit, nem túl szép stílusban, egy ponton pedig rám és egy konkurens edzőre éleződött ki az egész), és hidd el, nem jó érzés.

Mindenki először nézzen inkább magába, utána kezdjen el másokra figyelni/másokról véleményt formálni.

2021. nov. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 A kérdező kommentje:
Kérlek szépen értsd meg utolsó, az a lány nem az én edzőmnel lovagol!!!!!!!!!!!
2021. nov. 13. 15:49
 37/86 anonim ***** válasza:
100%
#36 lényegtelen ezen újra és újra fennakadnod. De arra bezzeg kussolsz, amikor értelmesen levezetik hogy mennyire rosszul kezeled a helyzetet, és neked is de legfőképpen az edzőnek is változtatni kéne.
2021. nov. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy felesleges a sok felkiáltójel, a kérdésben még "edzőm"nek hívod, utána meg itt mentegetőzöl, hogy csak a barátnőd.


De ha közösen edzzel a lánnyal, akárkié is legyen az edző és ilyenek történnek, akkor felelőtlen, emberileg meg egy nulla, hogy veled kibeszéli a lovas társadat.


A többiről meg ne is essék szó.

2021. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
100%

A felkiáltójelre való rátenyerelés nélkül is megértettem volna.

Ebben az esetben az edződnek vagy a lány edzőjével kéne megbeszélnie a helyzetet, vagy épp magával a lánnyal, de úgy és olyan körülmények közt, hogy még véletlenül se érződjön kioktatásnak, leteremtésnek. Az edződ viszont a legrosszabb opciót választotta: kibeszélés, emberek mások ellen hangolása/hergelése. Amúgy is van köztetek ellentét, minek ezt még inkább mélyíteni?

2021. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 A kérdező kommentje:
Akkor mégegyszer: béna e vagy nem? Ez volt a kérdés. Nem értitek, vagy vakok vagytok, vagy mi!?
2021. nov. 13. 16:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!