Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik állatvédő szervezet...

Melyik állatvédő szervezet nálunk a legaktívabb?

Figyelt kérdés

Elhanyagolt lovakat szeretnék bejelenteni, mielőtt késő lenne, már télen elkezdtek fogyni, a nap 24 órájában kint vannak egy kis karámban (ami tulajdonképpen mag a ház udvara), ápolatlanul, 7 lóról van szó.

Legelnivaló már rég nincs, néha kapnak szénát, egyébként a szomszéd eteti őket suttyomban (ami meg az éhezés miatt veszélyes :/ ).


Tudom, hogy van, ami komolyan utánajár, és eddig mindig tenni tudtak, ha bejelentés érkezett, de már nem emlékszem rájuk :(


2011. ápr. 12. 20:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Tetkós állatvédők! Nekik van tekintélyük...:) de vannak még ilyen szervezetek, állatvédők.
2011. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:

Várkonyi Andrea a Zakuszka tanyát működteti, ami egy lómenhely. Szerintem vele vedd fel a kapcsolatot, hátha tud segíteni, vagy elirányítani valamerre.

Viszont ha ilyen s.o.s a helyzet, akkor akár a jegyzőnél is bejelentheted, ha méltóztatik foglalkozni vele.

2011. ápr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
26%
Az OCÖ (Országos Cigyány Önkormányzat)
2011. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
Nemár, hol van ez helyileg? :(
2011. ápr. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
A Noénak is szólhatsz, ők is segítenek.
2011. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Fejér megyében, Székesfehérvár közelében (attól kb. 18 km-re).

Hát, a jegyző nem tudom, csinálna-e valamit. Itt van közel Sárkeresztúr, ahol a cigány vajdaság teljesen kézben tartja a rendőrséget, a lovak tulaja pedig pont egy ilyen maffiózó (jah, házuk az full-extrás, meg kerti tó is van, stb., gyereknek babaház :(

Ezért gondoltam arra, hogy az állatvédők talán többet tennének. Főleg, ha nem itteniek.

2011. ápr. 12. 21:11
 7/35 gfero ***** válasza:
MÁOSZ
2011. ápr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 gfero ***** válasza:
2011. ápr. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, holnap menni fog a hívás :)
2011. ápr. 12. 21:39
 10/35 anonim ***** válasza:

zakuszkatanya

Bottyán Equus

Noé

2011. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!