Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik állatvédő szervezet...

Melyik állatvédő szervezet nálunk a legaktívabb?

Figyelt kérdés

Elhanyagolt lovakat szeretnék bejelenteni, mielőtt késő lenne, már télen elkezdtek fogyni, a nap 24 órájában kint vannak egy kis karámban (ami tulajdonképpen mag a ház udvara), ápolatlanul, 7 lóról van szó.

Legelnivaló már rég nincs, néha kapnak szénát, egyébként a szomszéd eteti őket suttyomban (ami meg az éhezés miatt veszélyes :/ ).


Tudom, hogy van, ami komolyan utánajár, és eddig mindig tenni tudtak, ha bejelentés érkezett, de már nem emlékszem rájuk :(


2011. ápr. 12. 20:54
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
Kérem én is!
2011. ápr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Neked is ment!
2011. ápr. 14. 17:22
 23/35 A kérdező kommentje:
Megkapta mindenki sikeresen?
2011. ápr. 14. 17:48
 24/35 anonim ***** válasza:
Ide is.
2011. ápr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
Utolsó, ahhoz neked kell írnod egy emailt, mert nem adtad meg lehetőségként a privát üzenet küldését :)
2011. ápr. 14. 18:09
 26/35 anonim ***** válasza:
Huh elég szarul néznek ki csórik. Ha ezzel nem foglalkoznak, akkor bekaphatják.
2011. ápr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:51

Privát e-mail a válasz írójának


Látom, beállítottad :) Ment az üzenetem!


Igen, szerintem is elérték azt a kondíciót, ami felett nem lehet szemet hunyni, csak aggódok amiatt, hogy a jó állapotú szürke ló miatt nem fogják elsietni, és megvárják, amíg mindegyik a világos pej sorsára jut :(( :S


Leírom itt is a körülményeket; istálló van, de nem rakják be őket SOHA, éjjel-nappal kint vannak, ami azért gázos, mert sokáig volt mocsár - és ők a hatalmas sárban ácsorogtak, végig...

A patáikra nem jutott időm, nem akartunk sokáig állomásozni náluk, de előfordulhat, hogy láttam volna érdekes dolgokat...

Az a rossz, hogy pénzük van. Az éheztetés és az ápolatlanság a saját emberi hozzáállásuk eredménye.

2011. ápr. 14. 18:28
 28/35 A kérdező kommentje:

A válasz írója 63%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:51


Már mentek a képek is!

2011. ápr. 14. 18:34
 29/35 anonim ***** válasza:
Tenyleg elhanyagoltak, de valoszinu kulonosebb dolog nem fog tortenni. Kapnak egy figyelmeztetest aztan parszor ellenorzik majd oket, de valoszinu maguktol is javulni fognak mert egyre nagyobb lesz a fu is. Mindenesetre ha bejelented artani nem fogsz, de arra vigyazz ne tudjak meg hogy te voltal
2011. ápr. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Szerintem is így lesz.

Amint tovább nő a fű, jobb állapotban lesznek, de kérdés, hogy meddig marad úgy a fű - ősszel már kitaposták úgy, hogy az időjárás eltüntethette. Nyáron ki volt égve... Télen a mocsarasság miatt nem volt...

Ez pont az az időszak, amikor nekik kedvez a szerencse.


Ez kb. olyan, minthogy azért nem vehhettek el kutyát, mert amikor csontsovány volt, akkor a szomszéd elkezdte etetni - így már nem volt bizonyíték arra, hogy hónapok óta egy darab csontot sem hajítottak oda neki, tehát maradt minden a régiben :S

2011. ápr. 14. 18:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!