Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Melyik állatvédő szervezet...

Melyik állatvédő szervezet nálunk a legaktívabb?

Figyelt kérdés

Elhanyagolt lovakat szeretnék bejelenteni, mielőtt késő lenne, már télen elkezdtek fogyni, a nap 24 órájában kint vannak egy kis karámban (ami tulajdonképpen mag a ház udvara), ápolatlanul, 7 lóról van szó.

Legelnivaló már rég nincs, néha kapnak szénát, egyébként a szomszéd eteti őket suttyomban (ami meg az éhezés miatt veszélyes :/ ).


Tudom, hogy van, ami komolyan utánajár, és eddig mindig tenni tudtak, ha bejelentés érkezett, de már nem emlékszem rájuk :(


2011. ápr. 12. 20:54
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, sikerült valakivel beszélned?
2011. ápr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Tegnap képeket készítettünk a lovakról, hogy tudják, milyen állapotban vannak.


Ma küldjük el őket.

Az a baj, hogy az egyik szürke egész jó állapotban van, nem tudom, hogy ez mennyire enyhítő körülmény. Egy másik szürkének csak a nyakáról kezdtek elbomlani az izmok. Két pej már nagyon sovány. A harmadik pej nem jött elég közel. Két ló pedig egyáltalán nem mutatta magát - lehet, hogy eladták őket?


SEGÍTENÉTEK?


Videófelvételt (mobil által készített) hogy tudnék emailben elküldeni? Az is van.

2011. ápr. 14. 14:57
 13/35 anonim ***** válasza:

Töltsd fel YouTube-ra, és állítsd be úgy, hogy ne legyen public csak annak, aki direkt linket kap.


Sok sikert! Szerintem keresd fel az összes szervezetet, az a biztos!

2011. ápr. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

Telóról a youtube-ra, onnan link.

Vagy blutooth-al gépre, és azt lehet küldözgetni, vagy videa, youtube-ra tenni, és a linket küldeni.

Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem fognak foglalkozni veled. A helyzet nagyon rossz, de korántsem annyira, mint amiért elkobzás vagy csak ejnyebejnye járna.

A menhelyek is tökig vannak és csak a ténylegesen nagyon-nagyon nagy veszélyben lévő lovakat tudják menteni.

De persze nem láttam a videót. De sovány lóért manapság senkit nem fognak basz*atni.

2011. ápr. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Esetleg küldjem le nektek is a képeket? Hogy szerintetek mennyire súlyos az eset?
2011. ápr. 14. 15:41
 16/35 anonim ***** válasza:
Én szeretném, ha küldenél nekünk képet. Ha nem itt, akkor privát emailben! Ha tudnék elhoznék lovakat, ha lehetséges lenne, de hát nem tudom anyagilag vállalni, pedig lovagolok, versenyzek 7 éve :(
2011. ápr. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

A válasz írója 84%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:06


Ment a privát :)

2011. ápr. 14. 16:28
 18/35 anonim ***** válasza:
küüldj nekem is kérlek priviben.
2011. ápr. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:36


Neked is küldtem üzenetet :)

2011. ápr. 14. 16:42
 20/35 A kérdező kommentje:
Hát igen... a képeket úgy kell nézni, hogy nem volt sok időnk a fotózásra (mert ugye ott laknak), nem akartuk, hogy rajta kapjanak. :/
2011. ápr. 14. 17:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!