Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan vehetném rá őket?

Hogyan vehetném rá őket?

Figyelt kérdés

8 éve lovagolok, csupán hobbi szinten, de nagyon szeretem. A suli mellett csak egy héten egyszer tudtam menni, de múlthéten részt vettem egy amatőr, háziversenyen (60 centi, kezdőugró) és előtte kellett járnom gyakorolni egy héten 2x,3x. Ott voltam a versenyen és szinte összeszorult a szívem, hogy majdnem mindenkinek van lova, csak nekem nincs. A lovardában is már amióta odajárok nagyon sokan kaptak lovat. Akik nem, azok is kapni fognak majd. Én úgy érzem sosem lesz. Egy időben mondták a szüleim, hogy kaphatok, de most 180°os fordulatot vettek és egyszerűen hallani sem akarnak róla. Pedig most végeztem, szeptembertől egyetemista lennék (ha összejön) akkor pedig több időm lenne, akár minden nap menni. Nem a pénzről van szó, hiszen annyi mást megengedhetünk magunknak úgyhogy lenne rá fedezet. Velem sincs nagy baj, megbízható vagyok, jók a jegyeim, mindig is jók voltak. Igazságtalannak érzem, hiszen a testvérem annyi mást megkapott, én pedig úgy vágyom egy saját lóra.

18/L


2011. máj. 9. 14:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat. Igazából tényleg a saját igazamat próbáltam szajkózni. De talán nem is sikerült reálisan megfogalmaznom a problémámat ha ennyire félreértettük egymást. :) A munkával nincs semmi gond, minden nyaramat végigdolgoztam eddig, talán ezért "sem vettem észre" ahogy ti fogalmaztatok, mert számomra természetes a dolog. De én az ügyet lezártnak tekintem, csak jól esett kiírnom valahol magamból. :)
2011. máj. 9. 19:19
 12/17 anonim válasza:

Szia!

Én megértelek téged.Hasonló cipőben járok én is.Én már pelenkás koromóta pacizok és énis nagyon szeretnék saját lovat.A bátyám kapott egy motort,persze részletre ami a jelenlegi gazdasági helyzet mellett az egekbe szökik.Már rég nem lakik velünk mégis anyukámék fizetik neki.A motor viszont tényleg ott áll a garázsban,alig megy vele.Én meg azt kapom a lóra,hogy "nem éri meg".Ő ennyi idős korában (17 vagyok)már hondával járt.Néha eszembe jut,hogy őt azért részesítik előnyben mert fiú :S

2011. máj. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 marcipanfelho ***** válasza:
Én is pont így vagyok ezzel, bár nekem sose mondták h kaphatok :D most kezdek el spórolni egy saját lóra, mivel a szüleimtől sosem fogok kapni bármeddig is várok..úgy számoltam h két év múlva megvehetem a lovamat, addigra már be is fejezem az első évet a főiskolán :) ha a szüleid tényleg egyáltalán nem akarnak neked lovat venni akkor kezdj el te pénzt összeszedni rá. Nyáron vállalj munkát és a suli mellett is vállalhatsz vmi lazábbat és gyűjtsd a zsebpénzed :D
2011. máj. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Utolsók: köszönöm a válaszokat. Sajnálom, hogy ti is így vagytok ezzel. :(

A bankban már van egy kis pénzem, ahhoz majd gyűjtök a nyári munkával, egyetem mellett tuti dolgozok és majd meglátjuk. Lehet, hogy apuék úgy lesznek vele, hogy ha látják, hogy mennyire akarom megveszik. :)

Utolsóelőtti: a tesómmal nekem is így van. Több millió forintos esküvőt csináltak neki, nászút meg minden. Ha róla van szó nem verik a garast a fogukhoz. Én meg szívhatok...

2011. máj. 10. 19:01
 15/17 anonim ***** válasza:
nekem sem engedik meg szóval tudom mit érzel
2012. ápr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Múlt hónapban volt a születésnapom, gyanútlanul megyek a lovimba, és a kedvenc lovam kötőfékén egy üzenet olvasható: boldog szülinapot! :) Úúúúgy örülök. :)
2012. máj. 31. 23:19
 17/17 anonim válasza:
Úú gratulálok!!:) Sok sikert vele.:) (tudom hogy elég késön írtam.:P)
2013. ápr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!