Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan vehetném rá őket?

Hogyan vehetném rá őket?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon kicsi szobám van és a bútorok már túl gyerekesek+ az ágyam már nagyon nyikorog és kicsi. Találtam nagyon jó (olcsó) bútorokat a szobába, amelyekkel meg lehetne oldani, hogy nagyoműbb terem is legyen. Mivel a szomám szélessége 230cm és a hosszúsága 300 cm nehéz volt bútort találni bele. [link] ez nagyon tetszik és nagyon praktikus is. Mivel egybe bútorom van nem tudom mozgatni, mert ha elveszem pl az ágyat 1 leesik a könyvespolcom fele, Ez a megoldás nagyon tetszik és színte bíztos vagyok benne, hogy találunk valami hasonlót csak anyunak a félénkségére és apunak a csőlátására kellene hatni...Anya bíztosan megcsinálná de apa nagyon hogyismondjam...csak az jó amit ő talál ki, ő vesz stbstb. Mivel most nem következik semmi ünnep nem kérhetem "ajándékba"


Én csak jól szeretném érezni magam a szobámban, mert én kell itt éljek...elég nekem az, hogy a ház fénytelen, kicsi és rendetlen..csak egy "menedéket" szeretnék magamnak. Szóva szerintetek jó ötlet és hogyha igen, akkor hogyan vehetném rá őket (anyura könnyű hatni csak meg kell győzni, hogy hasson apura is)


2011. jan. 25. 11:16
 1/10 A kérdező kommentje:
mindenképpen kétszemélyes ágy kéne, viszon tudom, hogy az nem férne be, így kihúzhatós kanapéra gondoltam.
2011. jan. 25. 11:26
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha higgadtan és kedvesen elmeséled nekik, amit itt leírtál, hogy kényelmetlen és kicsi az ágyad, biztosan megértik! Ha apukád pedig ilyen fajta, egy kis csellel rávezetheted, hogy ő találjon megoldást, kérd a segítségét, és ne mondd el neki hogy már majdnem kész terved van! Így úgy fogja érezni, hogy ő a "megmentő" aki megoldja a kislánya problámáját!

Remélem sikerrel jársz!

21/l

2011. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszönöm ..



több mint valószínű, hogy eladjuk a mostani bútorom és akkor vehetek egy újat:)

2011. jan. 25. 12:16
 4/10 anonim ***** válasza:

Nálam is ez volt a helyzet:) A 20éves bútorokat sajnálta apu amikor lecseréltem,mert hogy az milyen jó.De ha szépen megmondod neki,hogy már kényelmetlen és nyikorog az ágyad,és szeretnél újítani,akkor biztos megengedi.

Kérd meg,hogy segítsen kitalálni,hogy rendezzétek át a szobádat úgy,hogy nagyobb helyed legyen,és közbe te is mond az ötleteidet és lehet megtudtok egyezni.

Amúgy amit linkeltél képet nagyon tetszik,szerintem mutasd meg neki is.

2011. jan. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
már megmutattam de megint csak a kifogások..
2011. jan. 29. 23:19
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen kifogások???
2011. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát, hogy az a bútor, amit mutattam keresztben van, nekem meg hosszába kell, miközben nagyon jól tudja, és mondtam is neki, hogy nem muszáj abban a sorrendben legyen minden.
2011. febr. 2. 12:33
 8/10 anonim ***** válasza:

És nem tudod rávenni, hogy menjetek el együtt nézelődni, hátha találtok olyan bútorokat, ami mindkettőtöknek tetszik?

Vagy alapból nem akar hallani semmi újról?

2011. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
csak halogatja. tök feleslegesnek véli ezt az egészet:p
2011. febr. 3. 00:30
 10/10 anonim válasza:
kérd meg, hogy töltsön el ő egy éjszakát a szobádban és tudja meg milyen.
2011. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!