Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan győzzem meg szüleimet,...

Hogyan győzzem meg szüleimet, hogy járhassak lovagolni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lovarda, Békéscsabán a Nimród Lovasegyesület, és szeretnék oda járni. Apukám már megengedte, mert azt mondta kell valamit sportoljak, és tudja, hogy imádom a lovakat. Eddig csak nyáron volt alkalmam lovagolni, és mostmár szeretnék hetente egyszer egy órát lovagolni. 1500Ft egy óra, úgy hogy nem is drága...nem tudom miért nem engedi anyukám...tud valaki valami jó ötletet arra, hogy rávegyem a lovaglóórákra??? Fontos, úgy hogy előre is köszi!!
2011. szept. 7. 20:53
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Végre kinyögte mi baja... az hogy nem akar furikázni, de biciklivel sem mehetek, mert arra fele "nagy" a forgalom... :/ sokba kerül a benzin, amit nem is tagadok...
2011. nov. 1. 14:49
 22/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Budapestre járok lovagol, és hát tényleg egy nagyon olcsó lovardát néztél ki. Én pl.: 6000 Ft-ért lovagolok óránként.Amúgy én azért kezdhettem el lovagolni, mert felvettek abba a gimibe, amibe menni szerettem volna. Akkor voltam 4.-es. Tehát 10 éves koromban kezdtem, és most vagyok 13. Te is alkudt meg a szüleiddel, hogy pl.: ha kitűnő leszel évvégén, akkor járhass lovagolni. Sok szerencsét :D

2013. jan. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!