Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményetek a két...

Mi a véleményetek a két elpusztult lóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés

A Nemzeti Vágtán két ló is ott futott utoljára.

Az egyiknek a patája szakadt le a másik meg lógó belekkel futotta le az utolsó köröket.

Ez számomra érthetetlen, és mélyen felháborít, hogy pusztán a szórakozásunk miatt két állat is a halálát lelte. Mi ez? Visszamegyünk a középkorba? Lassan vissza fogják állítani a bikaheccet meg a kutyaviadalokat.....


2011. szept. 21. 01:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
mégse lépett vissza pedig egyértelmü volt ,hogy rossz a pálya szoval lehet szépíteni a dolgokat de a lényegen nem változtat semmit! és a loverseny nem "piszkos" sport nyilván itt is vannak csalok de van aki normálisan csinálja, nem tudom te melyik pályára jársz de azért a lovakat nem szokás sehol megmérgezni és nem döglik meg normál körülmények között egy versenynap alatt 2 ló .
2011. szept. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
22%
Ilyen a lóverseny. A pályán is előfordul számtalanszor.
2011. szept. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

09:45 Teljesen igazad van!! Oké, hogy nem csak a szervezők hibája, na de könyörgöm.. Gondoljatok már bele, hogy egy TAPASZTALATLAN lovasnak mondhatsz amit akarsz, elhiszi..(nem tudom, ti lovagoltok e, de gondolom igen.. Amikor te sem rendelkeztél sok tapasztalattal te is a tapasztaltabbnak hittél, nem??? DE!!!) Ha a szervezők rábólintanak hogy "biztonságos" úgy is elhiszik... A lényeg, hogy ott a gyönyörű Kincsem Parkunk, ami ugyan úgy a MIÉNK!!!! Az miért nem felel meg??? Szégyellhetné magát az összes szervező, hogy ilyen bizonytalan pályán hagynak elindulni bárkit is!!!


07:04 voltam.

2011. szept. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

07:07-es: aki bármilyen fajta kólát iszik, az elsősorban magát gyilkolja szépen lassan, hahaha

valahogy nem kívánom a cukros, szénsavval dúsított műanyag sz@rokat, és így én is jól járok, meg a lovak is :D

bocs az offért

2011. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
egyébként meg, ha valaki magára ismer és ezért magára veszi, amit írtam, akkor nem az lenne a megoldás, hogy felvesz egy védekező pozíciót, hanem, hogy egy kicsit elgondolkodik, még akkor is, ha esetleg nem "tetszem" neki. ez nem rólam szól.
2011. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

09:59

sajnos ez nem lehet mentség :(

2011. szept. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Egyáltalán NEM értek azzal egyet, hogy a pályán is előfordulhat baleset!

NEM! Nem fordulhat elő egy pályán, hogy kiáll, belelóg egy vasrúd a pályára amibe akár a lóvas lába is bele akadhat. Jelen esetben nem a lovas lábát kaszabolta le, hanem a ló hasát vágta fel!

És NEM fordulhat elő az se, hogy egy tenyésztésbe állított mént egy hetes tréningel küldök versenyezni!!!


Az viszont más kérdés, hogy direkt versenyzésre kialakított pályán előfordulnak balesetek, DE korntsem ilyen okokból ami ELKERÜLHETŐ lett volna!

2011. szept. 22. 22:22
 18/18 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem ide tartozik, de tavaly a pónifutamban az egyik lányt úgy mellkason könyökölték direktből, hogy megrepedt a bordája... Szóval azt hiszem, hogy ott arról szól, hogy csak a győzelemért hajtunk...

Szégyen ami ott zajlik, de ne fedjétek " Magyarország Én így szeretlek!"

2011. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!