Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lusta lóval kapcsolatban van...

Lusta lóval kapcsolatban van valami jótanácsotok?

Figyelt kérdés
Nagyon kényelmes háta van lovagláshoz, de makacs picit és NAGYON lusta. Andalgós a lépése, ügetése lassú, vágtáért meg könyörögni kell. Mit tegyek? Lovaglópálcát használok, de nagyon nem hatja meg...
2011. szept. 25. 19:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is terep, nem feltétlen lusta, vagyis az, mert unja a munkát odabent. Folyamatosan ugyanazt kell csinálja, jó hogy megunja. Csinálj vele patanyomalakzatokat, stb... TEREP:)
2011. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az én lovam SOHA nem volt pályán lovagolva. És még mindig megy mint a bajnok pedig már 21 éves lesz márciusban:DD
2011. szept. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Múltkor épp azt hangoztattam, hogy mennyire fontos terepre is kimenni a lóval. Hidd el, sokat fog segíteni.

Amúgy meg mit nem adnék már egy lusta lóért. Az enyém 16 éves, és mégsem fárad ki. Valami "jófajta", mert sűrűn lovagolom, de nem hogy kifáradna, hanem még jobban rákap a menésre.

2011. szept. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
rendben, köszi a válaszokat!
2011. nov. 1. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!