Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy viselitek el az olyan...

Hogy viselitek el az olyan lovasokat, akik folyton okoskodnak?

Figyelt kérdés
Nekem már nagyon nehezen megy. 16/L vagyok és egy szintén velem egykorú lány az agyamra megy. A szülei gazdagok, mindent megkap, lovat, nyerget, mindent. Akik kevésbé értenek a lovakhoz, azok szinte istenítik, engem meg jóformán csak az edző emel ki és dicsér meg. Ráadásul a lány nem is valami jó lovas, csak a szája jár. Nem mondom, hogy profi lovas vagyok, de ő aztán tényleg csak "cipelteti" magát a lovon, és folyton a szája jár, hogy milyen nagy lószakértő meg lóbarát. A legrosszabb, hogy még ő ad tanácsokat a többieknek. Nem kell ahhoz zseninek lenni, hogy lásd, hogy jóformán még ő sem tudja, és mégis átvette az "oktató" szerepet. Jóban vagyok a többiekkel, de mégis ha ő megszólal, akkor már mindenki ugrik egy szavára. Abszolút hülyeségeket mond, oltári nagy baromságokat, és még el is hiszik neki. A lényeg, hogy csak neki legyen igaza. Néha már annyira bosszantó tud lenni. Kérdeztem az edzőt is, meg más hozzáértőket is, és szerintük is butaságokat mond. Ha én mondom, akkor már azonnal le vagyok sz*rva, hogy irigy vagyok. Nem azt várom, hogy adjátok nekem az igazat, csak azt szeretném kérdezni, hogy veletek ilyen volt már? Mit tettetek? Hogy tudták elviselni?
2011. nov. 16. 15:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nálunk ez egy fiúval van,de ő edzés közben folyton azt mondogatja: ,,Nah,megmutattam,hogy kell lovagolni!"

Én rá inkább a dicsekvő de béna kifejezést használom.

Már bocs,de ha megijed a lova,bevágtázik alatta,és a gyerek már tud vágtázni,rajtamaradt a lovon,őt már dicsérgetni kell,hogy milyen ügyes,sportos,lószakértő.

Én egyszerűen nem veszek róla tudomást. Maradjon csak a bénája ilyen felfuvalkodott hólyag,de érik majd még pofonok az életben,ahol megtanulja,hogy ez nem jó semmire. Ez vonatkozik minden ilyenre!!!

2012. jan. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!