Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovasnak számítok?...

Łovas kérdése:

Milyen lovasnak számítok? (kezdőnek, haladónak vagy profinak? )

Figyelt kérdés
3,5 éve lovagolok. Futószáron 1 évet lovagoltam (9 éves voltam). A lovardában már minden lovon ültem. Estem már lóról, 2x. Egy csikóval is foglalkozom, de róla még nem estem le. Már ágaskodott, bakolt alattam ló. Vágtáztam már, terepen is, de még nem ugrattam, csak rudak fölött. Nos szerintetek milyen lovasnak számítok?:O
2011. dec. 16. 10:35
1 2 3 4 5
 41/44 anonim válasza:

még mindig az előző...

[link]


úgy néz ki mint egy fenevad, akit csak tapasztalt lovasok lovagolhatnak?:)

2012. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
Néztem azt a 2 fotót amit feltöltöttél...aki így kezeli a szárakat, az bizony nem haladó. Nekem olyan gyenge középhaladónak tûnsz. Remélem a kérdés feltevése óta sokat javultál.
2013. nov. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim válasza:
Ha kilencévesen kezdtél lovagolni akkor most 12 körül vagy ugye?!?! :) na ebből kiindulva még biztos van mit fejlődni. Akár 1 év alatt is sokat fejlődhetsz....de ezt így senki olyan nem tudja megmondani aki nem látott téged lovagolni...De a lovaglás az egy olyan sport ahol mindig van mit fejlődni
2015. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Most hogy haladsz a lovaglással? Sok év telt el azóta🙂
2020. júl. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!