Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért gáz ingyen lovagolni?

Miért gáz ingyen lovagolni?

Figyelt kérdés
Mindig mondom ha megkérdezik mit sportolók,hogy lovagolok. Erre valaki megkérdezi hogy hol, és mennyiért. Én mondom hogy ingyen, mert cserébe segítek. És ettől kezdve lenéznek...miért olyan gáz??
2012. jan. 5. 21:06
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az a gáz, bár még az se igazán, ha valaki munkáért lovagol. Mert onnantól kezdve őt ki lehet használni, ő egy egyszerű munkás ember aki némi alamizsnáért (itt lovaglásért) dolgozik. Vannak jó helyek ahol ezt értékelik. De a pénz mindenkinek pénz. Ebből élnek az emberek, és ez nem is nagyon korrekt dolog az edzővel szemben se.
2012. jan. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Én is ingyen lovagolok, mert megkértek hogy lovagoljak egy lovat amég ő nem ér rá. Ez heti négy edzést jelent.! :)
2012. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Én is lovagoltam már munkáért. Soha nem használtak ki imádtam. Sőt az illető fizette a versenyeztetésemet.
2012. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!