Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintem nagyon gáz. Nektek...

Szerintem nagyon gáz. Nektek mi a véleményetek? (videó)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=uLnlbN..

0:27-től valami szörnyű és után is vannak ,ég ilyen videók.. én biztosan nem raknék fel ilyen videót, hogy égessem magam.. ÉS ÉN AZ ILYENNEK NEM ADNÉK LOVAT.. nektek mi a véleményetek?!


2012. febr. 8. 16:01
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
33%

Már hogyne fájna szerencsétlen állatnak?! Végig rángatta ez az ostoba gyerek a szárat. Még szép, hogy fáj a lónak. Látszik, hogy te sem értesz ehhez, kérdező, annyira. Inkább nézd meg ezt a videót. 2:54-től jól mutatja a gondokat.

http://www.youtube.com/watch?v=lkxOp_xfVEg

2012. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
OKÉ MESTER... de szerintem a kis csaj azért nem így rángatta a száját.. de te tudod..
2012. febr. 8. 16:40
 13/32 A kérdező kommentje:
és különben sem azt mondtam h nem okoz neki fájdalmat, csak azt h nem hiszem h túl nagy fájdalmat tud okozni egy ilyn kis csaj egy ekorra lónak..
2012. febr. 8. 16:41
 14/32 anonim ***** válasza:
65%
Ebbe nincsen semmi gáz..néha ilyennek is kell lennie.Egyébként te biztos nem nagyon értesz a lovakhoz ha olyat mondasz,hogy ilyeneknek nem adnál lovat -.^ Nagy jól lovagol a csaj (és gondolhatod ha eljutott az ugratásig) egyszerűen csak jókedve van a lónak és ennyi ;)
2012. febr. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Ha nem rakja bele a videóba a bakolós részeket, akkor én is azt mondom, hogy jól lovagol, az ugrása egész ügyes, de amikor bakol a ló... ezt már én is és az előttem szólók is kifejtették részletesen..
2012. febr. 8. 16:59
 16/32 anonim ***** válasza:
66%
Ó persze mert te is biztosan a profi szinten kezdtél el lovagolni..nem tudom te,hogy reagálnál amikor alattad is elkezdeni bakolni a ló!?
2012. febr. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Nem szabadon kezdtem el lovagolni... csak akkor lovagoltam szabadon, amikor már tudtam kezeli azt, ha így viselkedik a ló!
2012. febr. 8. 17:15
 18/32 anonim ***** válasza:
90%

Azért megnézném kérdező, hogy te mennyire tudsz lovagolni és mit csinálsz akkor ha bakol alattad a ló. Örülsz, ha fenn tudsz maradni. Nem hinném, hogy bárki is dirakt bakoltatná a lovát, másrészt nem tudhatod mi ennek az oka. Sőt tovább megyek, vannak olyan lovasok, akik alatt ha bakol a ló, akkor inkább eladják, mert "nem bírnak" vele.


Én nem tarom olyan vészesnek a lovaglását, vannak ennél sokkal rosszabbak is.

2012. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem kezdő a lovas. Nem csinál semmi rosszat. Ha bakol a ló ezt kell csinálni. Én erélyesebben is szoktam "rángatni". De csak az egyik szárat 1-2-szer és abba szokták hagyni.
2012. febr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
85%
Nézd, most nem akarok ebbe nagyon belemenni, de számomra csak az jött le, hogy jöttél te, és jössz azzal, hogy így gáz, úgy gáz. Egy lovas előbb saját a saját háza táján söpröget ahelyett, hogy másokat szapulna. Gondolkozz ezen! Mindenki hibázik, te is, én is, és mindenki. Senki sem tökéletes.
2012. febr. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!