Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintem nagyon gáz. Nektek...

Szerintem nagyon gáz. Nektek mi a véleményetek? (videó)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=uLnlbN..

0:27-től valami szörnyű és után is vannak ,ég ilyen videók.. én biztosan nem raknék fel ilyen videót, hogy égessem magam.. ÉS ÉN AZ ILYENNEK NEM ADNÉK LOVAT.. nektek mi a véleményetek?!


2012. febr. 8. 16:01
1 2 3 4
 21/32 Mailerdeamon ***** válasza:
84%

Itt alapvetően a szármértékkel van a gond. Szinte odadobott szárral lovagol, így nem lehet lovagolni, főleg nem akadályra rálovagolni a lovat. Azért "rángatja" a száját mert próbálja felvenni a fejét a bakolásból, ezt így kell csinálni, ezzel nincs gond, viszont ha a megfelelő szármértékkel lovagolna meg tudná előzni magát a bakolást is. Látszik, hogy a ló egy rántással kihúzza a szárat a kezéből, utána már rángathatja a méteres szárat, semmit nem ér vele.


Nem egy top lovas az igaz de azért jó ülése van, hogy ezeket az ugrásokat ki tudja ülni.

2012. febr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
64%

Mailerdeamon-al maximálisan egyetértek :)


Mellesleg megnézném itt a sok lehurrogót, hogy ők hogy ülnének ki egy ilyen bakolás sorozatot, vagy hogy maradnának fent :)

2012. febr. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem meg a kérdező a nagyon gáz, szívesen megnézném ő hányszor esett volna le. Ha meg netán profi, akkor meg az a gáz, hogy ekkora arca van mások fikázásához.
2012. febr. 8. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 Mailerdeamon ***** válasza:
79%
Az nem baj ha kritizálunk mást még ha az nagyobb tudással is rendelkezik nálunk - amennyiben a kritika megállja a helyét. Tény hogy láttunk már elegánsabb megoldást is lovastól, de a kérdésben írt megjegyzés - miszerint nem adna neki lovat - nem tudom hogy jön ide. Én sem adnék neki lovat, mert csak hivatásos lovasnak adnék és ő annyira nem jó, de ez a saját lova és becsülettel küzd vele, látszólag élvezte is a renitens viselkedését.
2012. febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
82%

Az égvilágon semmi baj ezzel a videóval. Adott egy rakoncátlan lovacska, aki jókedvében bakolgat, és egy ügyes kiscsaj, aki képes hosszú távon kiülni a bakolásait.

A szárakat ilyen bakolás közben megnézném, ki az, aki röviden tudja tartani - a csajszi vaságyastól 40 kiló, azt csinál vele a ló, amit akar, egyetlen rántással kiveszi a kezéből a szárat. Szerintem dicséretet érdemel a lovas, hogy bártan és ügyesen állja a sarat.

Kedves kérdező, az nem baj, hogy valaki tudatlan, mert senki nem úgy esik ki az anyjából, hogy mindent tud, pláne lovaglás terén. Idővel lehet, hogy te is eljutsz erre a szintre, rengeteg gyakorlással és kitartással. De rosszindulatúnak lenni igenis baj.

Tudod, ha hallgattál volna, bölcs maradtál volna...

2012. febr. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
47%
am nem tudom miért szapuljátok itt egymást meg a kérdezőt ?! honnan tudánk h h lovagol a kérdező amugy se ezt kérdezte . A videó meg hát a ló már direkt csinálja ezt és a csaj semmit nem tesz ellene max kiülni de rá se csap a lóra pálcával h mutassa ezt nem szabad !! bakol vagy akár mást csinál akkor nem szabad félbe hagyni ... gondoljatok bele ha ti valami rosszat csináltok és nem szolnak rátok h : hé hallod ne csináld !! akk továbbra is csinálni fogod .... elöszőr is szentem a ló örül csak h végre nem ez a csaj nyuzza ! a másik meg h a ló rug egyet az már esik ,elsőbb szentem tanuljon meg a lábával szoritani ...
2012. febr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
10%
am szentem ügyes a csaj ,én se vok több 36 -nál ,de kicsit jobban kitudom ülni mint aki a vidin van de majd ő is belejön . :) De azért szerintem kicsit megcsiphette volna pálcával , mert jó kiüli ,de a ló továbbra is fogja csinálni.
2012. febr. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
74%
SZerintem nagyon ügyes ,mintha erre tanitvavolna ,mert látcik hogy a kislánynak tetcik a műsor, amúgymeg azthiszem sokan szeretnék igy megűlni ,egy ilyen ugrálós lovat ilyen fiatalon, az ilyen lovas mind imádni való.
2012. febr. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 Mailerdeamon ***** válasza:
19%

Azért ha derékból megtartja a szárat nem tudja így kihúzni a kezéből. ;)

Amúgy ügyes, csak nem elég előrelátó.

2012. febr. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudom ki pontozta le az összes választ de köszönjük neki:/ Véleménykérés volt erre pontoz.. pfff
2012. febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!