Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Friz loval ugratas?

Friz loval ugratas?

Figyelt kérdés
Holnapp fogok eloszor friz loval ugratni!milyen erzes lez?mit kell majd csinalnom?mire keszuljek?
2012. márc. 2. 19:44
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:

A frízeket sokféle sportban és versenyben hasznosítják.Leggyakrabban díjlóként,fogatlóként és cirkuszi lóként hasznosítják.Ezenkívül hobbiló,gyakran szabadidomításban használják és küllemversenyeken is indul.A legritkábban ugróló és galoppló,de ezek is előfordulnak...

Még hogy nem vagy kezdő haha hát baromi kezdő vagy,én már évek óta foglalkozom versenylovakkal,és fríz is megfordult nálam ezt azért illene tudnod amit leírtam,itt látszik micsoda kezdő vagy egy kis csaj aki azt hiszi mindent tud a lovakról mert néha eljár lovagolni,hány éves vagy? Én olyan 12-13 éves korba teszlek..Azért ez szánalmas basszus hogy itt játszod az agyad ha nem tudsz valamit..

Hidd el felnőtt vagyok,van egy verseny istállóm nem vagyok holmi kezdő pancser,aki osztja a az észt az oldalon..

2012. márc. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

Hát nem hiszlek el titeket. :DD Még fogyatékos.... xD

És még én vagyok a nehéz felfogású. Nem tudom mit kevered a tehenet a lóval, és miért hasonlítasz össze egy verseny lovat egy Frízzel. De mondom, te tudod, ahogy érzed.

A másik, képzeld nem vagyok sem 12 sem 13 éves. xD Inkább én nehezen hiszem, hogy felnőtt vagy, mert akkor elég szégyen, hogy így oltogatsz gátlástalanul egy számodra gyereknek hitt embert.

Senki nem mondta, hogy a Fríz ló ugró lónak született, senki nem mondta, hogy B2ben kell repülnie. Senki nem mondta, hogy verseny lovakkal vagy egy tehénnel kell összemérnie a tudását. Annyiról volt szó, hogy nem alkalmatlan teljesen. De persze, lehet lódítani, és ti most éppen azt csináljátok. Én nem játszom magam, nem mondtam, hogy profi vagyok. Ezt egy szóval nem írtam, hogy milyen a tudásom, persze úgy látom, egyesek szeretnének nagyot oltani a másikra, csak még nem elég jók benne.

Felnőtt mi?? xD Hát elég gyerekes felnőtt vagy!

2012. márc. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Meg minek szólsz hozzá olyan a lovas témákhoz amikhez nem értesz?

És tényleg nehéz felfogású vagy hallod,ha nem érted meg amit leírtunk már többen,de igazad van,biztosan mindenki hülye csak te vagy normális..:D

2012. márc. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok.

Jó akkor magyarázd már el nekem, mert én tudod ilyen fogyatékos, nehéz felfogású vagyok. Hát, ez jutott nekem, de akkor legalább ennek a hülyének magyarázd már el értelmesen, hogy én is megértsem a fogyatékos fejemmel. Mert azt hiszem, hogy vagy szenilis is vagyok, vagy tényleg nem említettem egy csomó dolgot abba amit belekevertetek. Hát nem mindenki hülye, de nekem itt két válaszoló felváltva még nem mindenki.

2012. márc. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim válasza:

20 éves?

A fogalmazásod szerint nem néztelek volna 12-13 évesnél többnek de mindegy is..

Egyébként leírtam,hogy díjlovaglásban,és fogatban illetve cirkuszi lóként a legismertebb és nagyon ritkán ugró ló illetve galopp,na de nem gondolom hogy lenne értelme versenyeztetni ebben a két sportágban,valószínű ezért nem is fordul elő olyan jellegű versenyen!

2012. márc. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Én nem a te válaszodra gondoltam. Nem erre a részére, akkor valószínűleg nem ezt a részét akartam tisztázni. Mindjárt másolom amivel problémáim voltak.
2012. márc. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
"Sajnállak ha nehéz felfogású vagy,most ne menjünk bele nem akarok itt neked kis előadást tartani,persze a vadló is ugrik,de a frízeket díjlovaglásra,és fogathajtásra használják,én most nem arról beszélek hogy nem lehet vele 1-1- akadályt átugorni de azért B2-ben nem hiszem vagy egy nagyobb kaliberű versenyen ahol mondjuk 1,20 felett van az akadály nem neveznek fríz lovat,angol telivért és sportlót annál inkább..Ez olyan dolog hogy minden fajtának meg van a testalkata stb..Egyébként nem nagyon láttam fríz lovat B2-ben..:D De nagyon még díjugrató versenyen se.." Azt hiszem senki nem mondtam, hogy ekkora akadályokat kéne ugrania.
2012. márc. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Meg a tehenes rész. Aztán meg, hogy verseny lovakkal lett összehasonlítva. Én ilyet se mondtam.

Na most te mond el az enyémmel mi volt a baj, azon kívül, hogy szerinted nem értek hozzá így meg úgy, meg így vagyok fogyatékos, meg úgy vagyok nehéz felfogású.

2012. márc. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim válasza:
Nem hát,ebből is látszik hogy ritkán szinte soha nem látom díjugrató,galopp versenyen mivel fogathajtó,díjlovaglás,és cirkuszi lóként használják,de akkor leírom még egyszer mint már sokadszorra ezzel nem azt értem hogy nem tud ugrani,bármilyen lóval átugorhatsz akadályokat hobbi szinten csak hogy azért ne nevezzük már ugró lónak!
2012. márc. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondom. Én se azt mondtam, hogy ő egy ugró ló, csak, hogy nem tehetségtelen mert megvannak hozzá az izmai ha erre van edzve csak a test súlya miatt nehezen tud szépen ugrani. Nem én mondtam hogy 1, 20-at kell ugrania!
2012. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!