Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Friz loval ugratas?

Friz loval ugratas?

Figyelt kérdés
Holnapp fogok eloszor friz loval ugratni!milyen erzes lez?mit kell majd csinalnom?mire keszuljek?
2012. márc. 2. 19:44
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:
Amúgy a tehenes rész,amit az előttem hozzászóló írt le,azt bizonyítja hogy: a tehénnel is lehet ugrani=bármilyen lóval tudsz ugrani,de nem biztos hogy versenyre viszed,és egy napon emlegeted a sportlóval aki ugrólóvá van specializálódva! Azért kicsit sajnálom hogy 20 évesnek itt le kell fordítanom,a szöveget mert magától nem jön rá a jelentésére!
2012. márc. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
xDD Akkor tényleg nehéz felfogású vagyok!! Bazzddd...pedig úristen na mindegy.
2012. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim válasza:

"meg vannak az izmai"

Hát fura lenne ha nem lenne meg :D

Értesz te ehhez,egyáltalán? Vagy csak itt unatkozol és beírogatsz választ,ami egyébként hülyeség is..

Amúgy meg sokat azt hiszik hogy mivel már voltak 1x 2x 3x lovagolni,vagy láttak már lovat akkor már mindent tudnak róla,hát baromira nem,kicsit elvagy tévedve!

2012. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem egy eget verő év de 6 éve lovagolok. Lovam van, egy magyar félvérnek sütött kupec lovam. Kaptam már tőle hideget meleget, mert személyisége az van. Anyja magyar sportló, apja hidegvérű. sokan dícsérték már, hogy milyen szép, Fríz. És hiába magyarázom nekik, hogy köze nincs hozzá, ez akkor is egy "fríz ló". Na mindegy, csak amiatt mondom, mert a fríz is félig ilyen félig olyan vérmérsékletű, hogy az én lovammal nyáron ugrottuk meg az 110 cm-ert. Évek óta erre edzem, hogy ugró ló legyen. Hát tessék, itt van, egy félig hideg félig meleg vérű ló 110 cm-en! Aztán tényleg ugrottam igazi Frízzel is, és láttam már ugrani is és díjlóként is.
2012. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

trollface: lefordítottad neki a tehenes szöveget :D:D

úristen 20 évesen ezt nem érteni

"meg vannak hozzá a izmai" még jó képzeld feje is lába is nyaka is van mint minden más lónak :D

idióta

minek írogatsz ide? Látszik hogy nem értesz hozzá,csak magadat járatod le!

2012. márc. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Még mindig nem érted?

Nem azt mondjuk hogy nem jó ugró lóként,vagy ne tudna ugrani..csak azt,hogy nem annyira keresett abban a sportágban,mint mondjuk díjlóként,de mindegy minek is magyarázzuk neked,ezt már nem fogod megérteni

2012. márc. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Én nem úgy érzem, hogy lejáratom magam, de jó, hogy te helyettem is érzed. Köszönöm!

Ömm mindenkinek lehet rossz napja. Amikor a tehenes dologról nem jön le elsőnek, hogy mire akar utalni a másik. Mindenki kerülhet megalázó helyzetbe, de amég az akivel történt nem érzi, hogy az addig nem is megalázó a helyzet.

2012. márc. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Elég baj ha nem érzed mikor gáz a szitu,de nem gond fordítunk mi neked végülis ráérünk,nem siet senki sehova :D
2012. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Én is ezt mondom amúgy. A lovammal azért példálóztam mert arra utaltam vele, hogy edzés kérdése. Basszus, még mindig mondom, hogy nem kell ebbe versenyezni és ismertnek lenni benne. -.-
2012. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még nekem nem megalázó. Te annak érzed? Érzed magad helyettem is annak!
2012. márc. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!