Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy gyűjtsek pénzt?

Micusss kérdése:

Hogy gyűjtsek pénzt?

Figyelt kérdés
hogy gyűjtsek pénzt 1 lóra az évessorán 14 vagyok 6 éve lovagolok

#pénz #ló #gyűjtél
2012. ápr. 29. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/71 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem megoldás!

16 évesen lehet menni diákmunkára, azt várd ki, mert máshogyan hacsak nem vagy valamiben nagyon tehetséges( festészet) akkor ez lehetetlen, én arra várok hogy betöltsem a 16ot(7 hónap) azt ha belegondolsz nem elég arra hogy legyen egy lovad,vele tőrődni kell! Nem tudom mik a céljaid, mennyire vagy jó tanuló, de szerinted lesz rá időd tanulás mellett?! Ha hobbiból akarsz is kell karám, ahol szabadon lehet,kell széna zab télre kell félre tett pénz ahogy azt előttem is mondták az orvosra, havi injekcióra vitaminokra felszerelésekre...

ha elvégzel min. 3 nagyobb iskolát akkor lehet lovad addig álmodozz, mint más...

2012. máj. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/71 A kérdező kommentje:
-,-"" 1. van karám ;) 2. van óriási legelő 3. miért tértek el a tárgytól??????????????????????? anyám meg engedi a lovat csak azt mondta valahogy gyűjtsek pénzt ne fárasszatok
2012. máj. 2. 17:16
 23/71 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, kérdezõ, jóindulatú voltam, védtelek, de te privátban lek*rváztál, lehülyéztél, meg: mit képzel magadról te észlény? Te k*rva. Összetettem volna a kezemet, ha megengedték volna a lovat ennyi idõsen. Biztos nagyon jól lovagolsz. :) Csak nem tudom , hogy hány éve. Megírnád? 23/N Nem akarlak megbántani, fölhúzni, de tiszteletlen vagy.
2012. máj. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/71 A kérdező kommentje:
én vagoyk tiszteletlen?????? amikor te itt le csitr izel és le pics ázol?? inkább meg se szólalj
2012. máj. 2. 18:37
 25/71 A kérdező kommentje:
6 éve lovagolok
2012. máj. 2. 18:37
 26/71 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, nem láttam. Na hol csit riztelek meg pi csáztalak le?
2012. máj. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/71 A kérdező kommentje:
2. oldal végefele
2012. máj. 2. 18:44
 28/71 anonim ***** válasza:
Uramisten. Azt a válaszolóknak írtam! Jaj ne haragudj, nem volt érthetõ! Jaj bocsi.
2012. máj. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/71 anonim ***** válasza:
Ezt írtam: "Nem kell mindenkirõl, aki lovat akar, azt hinni , hogy kis hülye p*csa, kis csitri." Úristeneem...... Hülye vagyok. Ez kétértelmũ!! Ebbe bele sem gondoltam. Akkor kijavítom: Nem kell az embereknek azt mindanijuk a "lovat akaróknak", hogy csitri, meg P i csa!
2012. máj. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/71 anonim ***** válasza:
Furamód egy előző kérdésednél azt emlegetted ló belovaglásaként, amit természetesen te végeztél, hogy ráültettek sétálni egy olyan lóra, amin még senki nem ült, és te nem estél le, így hatalmas belovaglást hajtottál végre...
2012. máj. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!