Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy gyűjtsek pénzt?

Micusss kérdése:

Hogy gyűjtsek pénzt?

Figyelt kérdés
hogy gyűjtsek pénzt 1 lóra az évessorán 14 vagyok 6 éve lovagolok

#pénz #ló #gyűjtél
2012. ápr. 29. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 anonim ***** válasza:
Válaszolók. A kérdezõ azt hiszem érthetõen elmondta, hogy megemgedik neki a lovat, és hogy ne térjetek el a tárgytól! Mit kell belekötni egymásba?
2012. máj. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/71 anonim ***** válasza:
"Fogd fel kislány, hogy nem kapsz lovat"! Például ez! Nem azt kérdezte, hogy hogyan gyõzze meg a szuleit. Eltértetek a tárgytól! Most ezt válaszolók nem csesztetésbõl írom !
2012. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 anonim ***** válasza:
Válaszolók, ne foglalkozzatok, ez egy gyerek, azt sem tudja szegény, miről beszél...
2012. máj. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/71 anonim ***** válasza:
Ömm, kérdezõ, azt hiszem világos, hogy IDÉZTEM! Talán el kéne az egészet olvasni! :/
2012. máj. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
87%
Inkább hallgass a tapasztaltabbakra, és ne győzködd magad, hogy kapj lovat. Hidd el, nekem is nagy álmom, hogy legyen egy lovam, de 12 éves vagyok és tisztában vagyok vele, hogy a lótartás drága és bonyolult szakma, nem álmodozó gyerekeknek van kitalálva. Szerintem fogd be a szád, kérj bocsánatot a hazugságaid miatt. Fogadni mernék, hogy erre is majd annyit írsz: "egy 12 éves gyerek nekem ne pofázzon, úgyis lesz lovam!" Ha bármikor is lesz lovad, már sajnálom.
2012. máj. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
*ne győzkögg magad, hogy kapsz (bocs, elgépeltem)
2012. máj. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
Kérdezõ! Idéztem!!!
2012. máj. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
"Válaszolók. A kérdezõ azt hiszem érthetõen elmondta, hogy megemgedik neki a lovat, és hogy ne térjetek el a tárgytól! Mit kell belekötni egymásba?" Ezt én írtaam!!! Az utána levõ választ is én, de idézteeeem!!! Nem neked írtam!!
2012. máj. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
Jaaaj!! bocsii már megint félreértettem!! :D
2012. máj. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
Oh, édesem, nem áll szándékomban :)))
2012. máj. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!