Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy gyűjtsek pénzt?

Micusss kérdése:

Hogy gyűjtsek pénzt?

Figyelt kérdés
hogy gyűjtsek pénzt 1 lóra az évessorán 14 vagyok 6 éve lovagolok

#pénz #ló #gyűjtél
2012. ápr. 29. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
Ja és anyucinak meg kéne mutatni ezt a kérdést micusss, nem? ;)
2012. máj. 13. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
Szerintem beleõrült már a hazugságaiba..
2012. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
Na jól van, nem vitatkozom egy taknyos 14 évessel. Igen? Nem hazudsz? Huhh.. Elég érdekes, aki 14 évesen anyuka.. ;D Na mit hazudozok? Tudsz valamit felmutatni? Én veled szemben nem hazudozok. Csak hogy inkább te "füllentettél"! Nagyon idegbeteg vagy! Nem akar anyukád elvinni pszihiáterhez/pszihológushoz? :/ Ez a véleményem. Nem vagyok dühös, nem húzom fel magam! :) Felesleges ezentúl elolvasnom ezt a kérdést. Ezt írnád: Ma fogd be a pofád, te vagy a taknyos, és nem igaz , nem hazudtam, és bla bla bla bla bla...
2012. máj. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
Utolsó, hatalmasat tévedtél. Csak 11 éves...:/
2012. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
Akkor eg mit foglalkozunk ezzel a kérdéssel?! :/
2012. máj. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
Szegénykém szeretne lovat, és azt hiszi, majd anyukája megengedi neki, mint egy kis plüssmacit. Itt akar segítséget kérni, hogy hogyan tudna pénzt gyũjteni. Na meg ha 11 vagy, és ilyen "ostoba", hogy nem tudsz SZINTE semmit a lovakról, nem hogy 6 éve, még 6 hónapja sem lovagolhatsz. :]
2012. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 A kérdező kommentje:

szerinted

-,-


elmesélem hogy azon a 6 éven keresztül lovakkal foglalkoztam és szeretnék otthonra -,-""" és értds meg!!!!!!!!!!!!!!! hogy anyukám meg engedi

2012. máj. 16. 16:33
 58/71 anonim ***** válasza:
ahha. Értem :) És 2 lovat vesztek, vagy esetleg van mellé egy kecske, tehén, vagy bármilyen patásállat? Ha nem, akkor ( nem szép dolog ilyet mondani ) Áshatod is a gödrét a lovadnak! Na és, a hat év alatt meddig jutottál? Mindent írj le! :)
2012. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:

JüJó, nem vitatkozom veled, nem akarlak próbára tenni, meg semmi. Csak egy válaszoló eltért a tárgytól, emiatt robbant ki ez az egész. És hogy hirtelenharagú vagy. amikor vitatkozunk veled, csak az jön le, hogy irigyek vagyunk rád. DE: ez nem így v

an. :)

2012. máj. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:

OKé. Te egy 14 éves lány vagy, MICUSSS.

És ő ki? "nem rinyál nem az ő hibája hogy annak a lónak valami baja volt

csak ti máris kiosztjátok az embert minthogyha hülye lenne am most elmondom hogy a kérdező a lányom. -,-"" ÚRISTEN annyira hülyékvagytok komolyan -,-"" én csak nevetek ezen

jah és nem fogom meg büntetni arról ne is álmodjatok ;)

"

Ne haragudj, ha már más néven írogatsz, lehetne annyi eszed, hogy ne 11 éves stílusban írjál. :'/ Ebből látszik, hogy 11-12-13 éves lehetsz. :/ Ha megadod a neved, és megkereslek facebook-on, elhiszem. Ha nem, akkor nem hiszem. /mintha téged ez egy kicsit is érdekelne/ Van jobb dolgom is, úgyhogy inkább nem nézek vissza a kérdésre. Nem szeretek, gyűlölök valakivel haragban lenni, úgyhogy .. amit elkövettem ellened, elnézést kérek.

2012. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!