Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy gyűjtsek pénzt?

Micusss kérdése:

Hogy gyűjtsek pénzt?

Figyelt kérdés
hogy gyűjtsek pénzt 1 lóra az évessorán 14 vagyok 6 éve lovagolok

#pénz #ló #gyűjtél
2012. ápr. 29. 19:49
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 A kérdező kommentje:
oké felőlem a nevem Ercsi Szegedi
2012. máj. 19. 20:20
 62/71 anonim ***** válasza:
100%

6 éve lovagolsz?ha-ha

egy épelméjű ember,aki csak lovak közelébe került tudhatja milyen felelősség egy ilyen állat.ha hazudsz, legalább hazudj hihetőt.ha beszólsz, szólj be normálisan;) és nem 8 éves módjára kell viselkedni.

megvetted a felszerelést?óuh drága,és állíthatót vettél?gratula, vehetsz a felszerelésbe lovat!huhuuu

és szénát hol fogsz tartani?megvetted már?körmölést kéthetente miből fizeted?karám van...és fedett helye is van vagy el lesz szerinted a karámban?egyedül?vagy van hozzá más állat is?a lovak társas lények,bekattannak egyedül..jaaah persze bocsi hiszen ezt te tudod,hiszen hat éve lovagolsz.a karámban nincsen eg szl mérgező gyomnövény sem ugye?rendben...ló edzése megvan oldva?

csak annyi,hogy nagyon gáz vagy,rohadtul beégeted magad a neten egy somó ember előtt.

ui.:az igazán jó lovasok nem is tartanak saját lovat,a lónak is jobb, és a lovasnak is.akkor tanulhatsz meg igazán lovagolni,ha nem egyfolytában egy lovon lovagolsz..de ezt te mát tudod ;)

2012. máj. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van, 83%-os, fõleg az utolsó mondat! :) Amikor én kezdtem régen a lovaglást, és 1-2 éve lovagoltam, teljesen biztos voltam benne hogy egy ló nagyon nagy felelõsség, munka , és szeretet. Ha mindig egy lovon lovagolnék, nem állna több megmérettetés elõttem. Ló és ló között is van különbség!
2012. máj. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
És a legfontosabb. Az 1-2 éves lovas tapasztalatom nagyon jó volt. Tudtam trágyát szedni, kialmolni a ló alatt, ló farkát levágni, lovat felszerelni, leszerelni, kötõféket, kikötõszárat feltenni. Lovat vezetni, ésmég nagyon sok mindent. ami a legfontosabb: felismertem a betegségeket, és tapasztalatom is volt lovaglásban. Pont osztályban lovagoltunk, amikor az elõttem lévõ ló nagyon lassan ment, kezdõ volt a lovasa de egy nagyon érzékeny oldalú lova volt, szóval fáradt voltam, nem tartottam a szárat, engedtem hogy lemenjen a feje, és aztán majdnem elestem a lóval együtt.. Na de rajta maradtam, pedig a földtõl kb.30cm választott el! Az edzõ meg röhögött.. xD Na meg amikor bevezettem egy nyugis tizenpár éves lovat, elkezdett hátrálni meg ágaskodni. Úgy befos tam, de tudtam, hogy nem engedhetem el. :)
2012. máj. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim válasza:
27%

Hány évet szentelsz a gyülytésre?

Ne foglalkozz a sok negatív emberrel!

Ha akarod , úgy tiszta szívből ...sikerülni fog nem csak egy, de lehet egy istálót is fent tartanod!

Nagyon sokan ellophatják az álmod, ne engedd! Ez azért van, mert nekik már nincs!

Vannak a világban akik tartanak lovat! Te is lehetsz az egyik!

Ne engedd , hogy bárki lebeszéljen! Előtted az élet és meg fogod valósítani a célod!

A tőkét is elő lehet rá teremteni okosan!

A sikeres ember és a semmittevő ember között a 'TETT' a különbség ! Az az egyetlen, ami meg különbözteti a két embert egymástól, hogy mások a gondolatai!

A ló tartása is egy vállalkozás. Bármely szakmát nézem, kockázattal jár! Azonban enélkül nincs siker!

Szóval azt mondom, számold össze a kiadásokat a váratlan költségeket! Add össze majd oszd el az idővel amit rá akarsz szánni.

Évek, hónapok, napokra oszd le és teremtsd meg a rá valót!

Az elefántot is meg lehet enni, csak falatonként!

Ha elég türelmes, és kitartó vagy meg lesz a gyümölcse! Csak gondolj a sportolókra ! Olimpiára sem az utcáról jelentkeznek! 4,8 vagy akár több évet is készülnek rá! Sok sikert fiatal ember! :-)

Gratulálok, mert kevés embernek van célja!

...ha pedig az ehez szükséges lehetőséget keresed, írj privátba! Szia

2012. máj. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:

tudom hogy nekedis van egy nagy álmod, kedves utolsó...hát kövesd az álmaid, és vedd a kezedbe azt a rohadt nyelvtankönyvet!

szívélyes üdvözlettel: anonymus

2012. máj. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim válasza:
Te szerencsétlen! Ipadrol kuldom és nincs kedvem ilyen kis gyökerek miatt javitgatnom! Van akinek a tartalom a fontos!
2012. jún. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:

kedves 25%-os (...)

bocsi, nem tudtam hogy az ipadodon más a helyesírás mégegyszer elnézést kedves hofitársam...süllyed az ország

2012. jún. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
45%

xD. Ja és semmi közöm hozzá, de a 89%os válaszoló pl a gyuLYtesre

gondolt.. Ahhoz meg semmi köze az ékezetnek.. Erre gondolt. :)

2012. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
Kérdező! Engedd meg, hogy megkérdezzem:) Ha az anyukád megengedi, és van is rá pénzetek, akkor mégis miért nincs már ott a ló a karámban?
2012. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!