Kezdőoldal » Állatok » Lovak » úgy öszintén! Szerintetek...

úgy öszintén! Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

a lovardába ahova járok van egy beteg ló.az állatorvost már kihívták hozzá megvizsgálta meg amit kellett megcsinálta.

egy lány aki annyira szereti azt a pacót(azon a lovon még nem ültem)hogy elkezdteápolgatni és elkezdi hogy a kedvenc kajáját adja oda a lónak mert nagyon szereti a paci.nos ezt kapta:rizs csirkehússal!ezen nagyon kiakadtammikor megtudtam.szerintem nemnorma!a lovak növényevő állatok!


na véleményeket kérek a lányról!


2012. okt. 7. 10:36
1 2 3
 21/27 anonim válasza:

Ha legközelebb írsz valahova,először nézz utána,hogy valóban igaz-e,amit valakiről feltételezel!!!

És a többieknek igenis van joguk hozzá,de neked nincs!!!

2012. okt. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
20:30-as! és hogy van a kutyád? túléli?
2012. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:

Kérdező "emberke" te magadtól vagy ilyen hülye vagy nekifutásból?

Szerintem meg te nem vagy normális, és még helyesen írni sem tudsz. Ehhez szeretnék gratulálni, meg ahhoz is hogy ilyen bénán hazudsz... Amúgy meg:

20:30-as ember: Remélem jobban lesz! Jobbulást Sigmának. :)

2012. okt. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ezek után 3x is gondolod át, hogy mit írsz ki és miről. Figyelmetlen voltál és ebből kifolyólag butaságot csináltál, más akartál hülyének beállítani ország-világ előtt. Ha neten ilyen vagy valóságban is? Legyél sokkal figyelmesebb kicsi lány, különben pár ilyen stikli és nem nagyon fognak szeretni, ismerősöd lehet sok lesz, de barátod max 1-2.

2012. okt. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
Köszi mindenkinek,már jobban van,eszik,csóvál,sétál,tökéletesen van.;D
2012. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
Ez a csaj beteg! Nem is engedném ló közelébe,mivel én is szeretem a lovakat.
2012. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Aki kiírta a kérdést?
2012. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!