Kezdőoldal » Állatok » Lovak » úgy öszintén! Szerintetek...

úgy öszintén! Szerintetek normális?

Figyelt kérdés

a lovardába ahova járok van egy beteg ló.az állatorvost már kihívták hozzá megvizsgálta meg amit kellett megcsinálta.

egy lány aki annyira szereti azt a pacót(azon a lovon még nem ültem)hogy elkezdteápolgatni és elkezdi hogy a kedvenc kajáját adja oda a lónak mert nagyon szereti a paci.nos ezt kapta:rizs csirkehússal!ezen nagyon kiakadtammikor megtudtam.szerintem nemnorma!a lovak növényevő állatok!


na véleményeket kérek a lányról!


2012. okt. 7. 10:36
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
61%
sőt tuti, hogy kutyáról van szó, "hagytam kaját a háza mellett". milyen lónak van háza? te meg milyen rosszindulatú vagy már, hogy utána se nézel, hogy miről van szó és háborogsz és egy fórumon mást szidsz, mikor szegénynek beteg a kutyája, te meg azzal vádolod, hogy egy lónak húst adott!
2012. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
60%

Már nem azért, de a hosszú szöveg, amit a kérdező írt, egy lónevelde fórumán található, ahol az egyik lány kutyája, Sigma beteg lett.

[link]

2012. okt. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim válasza:

Most komolyan neked mibajod? És hogy tudtál ilyen hülyeséget kitalálni? :D Meg ellopni valamit amihez közöd sincs és beadni egy lónál?! -_-

Meg kétlem hogy van olyan idióta aki lónak ilyet ad... És nyugodtan szégyelld el magad, ülj bőgve egy sarokban, de hogy hazudozol az szánalmas.

2012. okt. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
... nyelvtanlecke sem ártana...
2012. okt. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
ugyan dugujjatok már el!nem kutyáról van szó!akkor mit szóltok bele ha nekem sincs közöm hozzá!megkérdeztem hogy szerintetek nirmális-e?És NEM egy kutyáról van szó!
2012. okt. 8. 06:49
 16/27 A kérdező kommentje:
jah és honnan veszed hogy a Kutyájáról van szó?olvasni kéne tovább is!
2012. okt. 8. 06:51
 17/27 anonim ***** válasza:
Istenem, talán a kis fejeddel meg kellene nyitni azt a linket, és elolvasni az ottani hozzászólásokat! -.-"
2012. okt. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

1, Tanulj meg sürgősen magyarul.

2, A ló nem idióta, nem enné meg a csirkehúst. Győződj meg róla, hogy miket írsz.

2012. okt. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Ugyan már! "Hagytam egy kis kaját a táljában a háza mellett"

Ló? ? 100%, hogy nem lóról van szó!

Figyelj , attól még, hogy lovas oldalról olvasol vmit, nem biztos, hogy lovas! Te sem lehetsz nagy lovas :D Mióta van a lónak háza, tálja? (ink. etetőtál, meg box. Ha lovas lenne, teljesen másképp fogalmazta volna meg ;) És mióta szokás a lovat a rendelőbe vinni?xd

Nálunk ált. az orvos jön a lóhoz...)

2012. okt. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:

Sziasztok!

Itt előzőleg láttam pár ismerős embert(<3),akik próbáltak megvédeni.És teljesen igazuk van,az ÉN KUTYÁMRÓL van szó,Sigmáról,aki babéziás lett.Van rá bizonyítékom is!!!

Hiába hazudozol össze-vissza,a hazug embert hamarabb utol érik mint a sánta kutyát.Nem értem mire jó ez neked!

Hiába lovas oldal,attól még lehet kutyákról beszélni!

ÉS IGENIS KUTYÁRÓL VAN SZÓ!AZ ÉN KUTYÁMRÓL!!!!!!!

2012. okt. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!