Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tudnam megoldani hogy ne...

Hogy tudnam megoldani hogy ne feljen?

Figyelt kérdés
Multkori versenyen (dijlovaglas) nagyon csuszos volt a homok es a lovam eldolt az oldalara.Ra a dijlovaglo negyszog feher keritesere.Az egyik bordaja eltort de valahogy megis meggyogyult.Viszont haeglat egy olyan keritest elkezd hatralni agaskodik es bakol...Fel tole..Hogy tudom ravenni hogy ne feljen?

#kerítés #baleset #ló #félelem #díjlovaglás #bakolás #agaskodas #dijlovaglonegyszog
2013. jan. 27. 21:30
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Ezt a felhasznit tobben is hasznaljak..

Talan ha viz volt a homok alatt???

2013. jan. 28. 15:52
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tudtam, hogy ezt fogja írni következőnek. Csak érdekes módon egyik kérdező sem tud helyesen írni, és pont ugyanúgy ír. Ne nézz hülyének, szociolingvisztikával foglalkozom, meg tudom állapítani, hogy mindet te írtad. Szerintem sürgősen látogass meg egy pszichológust:) Amúgy miért kéne törölni a felhasználót? Szerintem vicces:D
2013. jan. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Víz a homok alatt xDD Ez fájt. Logikusan végig gondolva sem lehetséges, miel a vizet felszívja a homok és sár lesz belőle. Ilyenkor nem tartanak díjlovas versenyeket szabadtéren csak fedelesben, ez pedig ott nem lehetséges. Látszik, hogy fingod nincs a témáról, mert ilyen szakszavakat használva, hogy eldőlt eléggé levágós, hogy egy olyan emberről van szó akinek dunsztja sincs semmiről :D Másrészt nálam a múltkor, azaz előző versenyt jelenti és a múltkori egy amolyan közeli múlt szóval eléggé kétséges, hogy egy bordatörésből (amit még ha tiszta erőből rugdalják egymást a lovak se törik el, ő meg eldől egy 5-10 cm magas pályaszegélynek és máris eltörik a bordája! aha persze. Szép történet csak minden szava sántít. :D Elég furcsa, hogy kb. 5 ember használja és mind valahogy hasonló sztorit ad elő. De ez a lovas elég jó ötlet volt.
2013. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
a bordatörésből felépül*
2013. jan. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
2013. jan. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Haha nem mered felvállalni a neved? Mivan azt hiszed ettől nem leszel felismerhető? :D Hogy lehet valaki ilyen nyomorék? :DD
2013. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Elrejtette a nevét, most úgy fogja a kamusztorikat kitalálni:)
2013. jan. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Nem kamu!!!
2013. jan. 28. 16:47
 19/24 anonim ***** válasza:
79%

Nem, persze hogy nem kamu. Egészen biztos, hogy nemrég volt egy díjlovagló verseny, amit nem fedelesben rendeztek, mert télen ez így szokás. Ráadásul olyan szerencsétlenek voltak a körülmények, hogy sutyiban víz volt a homok alatt, amit a homok szépen eltakart, ez is teljesen valószínű, ugye. És azon a fránya csúszós homokon (megjegyzem, iszonyú vizesnek kell lennie annak a homoknak, tehát konkrétan teljes latyakos sártengernek kell lennie, hogy csússzon) szegény ló fogta magát és elcsúszott úgy, hogy rádőlt arra a vékony fehér fakerítésre, amely a pályát határolja és ez a könnyű kis kerítés volt olyan erős, hogy még a ló bordáját is eltörte. Ez a borda aztán "valahogy meggyógyult" és te, mint díjlovas versenyző, azóta képtelen vagy a pacit a közelébe lovagolni, mert ágaskodik meg bakol.

Tényleg nem is értem, miért nem hiszünk neked.... XD

2013. jan. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Véletlenül se jelentse senki a kérdést, hiszen oly sokaknak okozott kellemes pillanatokat (vagyis hogy fetrengve röhögést, konkrétan)! :)


A következő szerintem az lesz hogy regisztrálsz majd másik néven és elkezded kommentelni a saját kérdéseidet, de ne aggódj, most már nem tévesztünk szem elől! :)

2013. jan. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!