Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy tudnam megoldani hogy ne...

Hogy tudnam megoldani hogy ne feljen?

Figyelt kérdés
Multkori versenyen (dijlovaglas) nagyon csuszos volt a homok es a lovam eldolt az oldalara.Ra a dijlovaglo negyszog feher keritesere.Az egyik bordaja eltort de valahogy megis meggyogyult.Viszont haeglat egy olyan keritest elkezd hatralni agaskodik es bakol...Fel tole..Hogy tudom ravenni hogy ne feljen?

#kerítés #baleset #ló #félelem #díjlovaglás #bakolás #agaskodas #dijlovaglonegyszog
2013. jan. 27. 21:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Alig várom a következőt! :-)
2013. jan. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__3921948-miert-.. ezt is ő irta! csak mostmár nem látni a nevét. :D akkor most hirtelen szült is egyet úgy hogy nem volt csödörökkel , a bordája is eltört felborult OLDALRA és ráesett a keritésre...:DDD true story
2013. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Úristen... Komolyan, ennyire hülye vagy, vagy ezt tanítják valahol?? xdxd Nekem még az a furcsa, hogy mióta törik el hamarabb a ló bordája, mint a kerítés? Azért hasonlítsd már össze a csont és a fa erősségét...

Köszönöm szépen mindenkinek, hogy megnevettettetek! :DD Komolyan, dőltem a röhögéstől... :D

2013. jan. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ez nem normális.Csúszós hmok?Az meg hogy a fran*ba?Nekem is van lovam de még soha az életben nem " dőlt az oldalára,,!!
2013. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!