Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mivel győzzem meg?

Mivel győzzem meg?

Figyelt kérdés

Már kicsi korom óta imádom a lovakat.

És szeretnék lovardába járni ha már saját lovam nem lehet.anyukám egyszer azt mondja hogy lehet lovam egy azt hogy nem.utána azt mondja hogy elmegyünk lovagolni és egyszer nem. ELEGEM VAN MÁR BELŐLE!!!!!! KICSI KOROM ÓTA IMÁDOM A LOVAKAT DE NEM ÉRTI MEG. MINDIG KITALÁL VALAMI

INKÁBB A LOVARDÁVAL VAN A GOND

12 ÉVES VAGYOK



2013. márc. 5. 20:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem lovagolsz és van cuccod? És nem engednek el?:o Amúgy utolsónak igaza van.
2013. márc. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Én általános dolgokról beszélek..

azért van cuccom mert volt ló amin lovagoltam és meg maradt a cuccom

2013. márc. 6. 20:43
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Tudod mit? Megérdemled, hogy nem járhatsz lovagolni! Hisztis kis lökött liba vagy aki azt hiszi ő aztán mindent tud és ha véletlen valaki segíteni akar rajta rögtön lehurrogja. Sajnálom anyukádat hogy ilyen lánya van. Talán ha mutatnál némi türelmet, tiszteletet és megértést lehet hogy járhatnál lovagolni, ha nem is lovardába. Nem mindenki engedheti meg magának idő és pénz miatt ezt a drága sportot! Örülj hogy már ültél lovon. 16 évbe telt amíg járhattam lovagolni, de soha nem hibáztattam emiatt a szüleimet, sőt, még ilyen idióta és bunkó megjegyzéseket sem tettem fel a netre.

Szállj magadba, tanulj meg helyesírni!

Bár kötve hiszem, hogy ennyi kitelik tőled.

Na meg aztán baromi nagy szó 12 évesnek lenni. Lefogadom gőzöd sincs arról mit jelent nyáron buli helyett egy irodában főni azért hogy heti egyszer lovagolhass. Mert én megtettem és sikerült.

Komolyan gondolod hogy a hátsó kertben tarthatnál lovat? Szerintem egy kutyával is meggyűlne a bajod, nem hogy egy 500 kg-os állattal.

És a kérdésedre válaszoltunk mind: SEHOGY!

2013. márc. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

figyelj... én is imádom a lovakat és van 30 MÉTERRE 1 lovarda a házunktól. én is mindig kértem anyut hogy menjünk eeeeeeel de mindig évente 1× sikerült kb úgy... 5-7 éves korig tehát: 3× mentünk el. aztán rájöttem hogy az anyagiakkal van a gond... láttam h írtad: te gyűjtögetsz meg minden. 1 felnőtt nagyon elfoglalt mivel a családját és a házat is el kell valahogy tartani.anyud mindent meg ad neked amit tud, de a lovarda már nem fér be a keretbe. inkább köszönd meg neki azt a sok jót amit adott, még ha a lovaglás nincs benne akkor is. de van pár ötletem: mosogass el, rakj rendet stb... 1 szóval járj a kedvében :) és egyik nap ülj mellé és beszéld meg vele hogy: egyeztess meg vele 1 olyan napot mikor ő nem elfoglalt és te sem, ajánld fel a zsebpénzedet (nem az egészet csak kb úgy 2000 ft-t) de ha még így se hajlik a dologra akkor emlékeztest azokra a jó dolgokra ( rendrakás mosogatás stb)amit az elmúlt napokban csináltál.


Szerintem ez beválik :)

2013. márc. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti... Nem szólok semmit mindenki magából indul ki... Azt mondasz amit akarsz a helyesírásom jobb mint neked -,- szerintem te szállj magadba... hülye gyerek nem itt kell csicskulni szerintem meg a te anyukádnak kéne szégyenkeznie hogy ilyen gyereket szült aki a kisebbeket lehurrogja -,-
2013. márc. 12. 18:34
 16/23 anonim ***** válasza:
Istenem.....mint látszik sok embernek igaza van, hisztis vagy!! Hű de nagy szám hogy 12 éves vagy, mondhatni a mai világban ez mar sajnos nagy szám hogy a 12 éves kis senkik hisztis ék anyunak, hogy ó ezt meg ezt AKAROM...szégyen, majd ha segítése anyudnak(lehet h kivétel vagy) meg jegyeit nagy része 5-ős akkor majd almodozhatsz erről a dologról!!!
2013. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Valószínű azért nem lovagolhatsz, mert egy hisztigép vagy és így állsz a dolgokhoz. Tessék már egy kis alázatot, tiszteletet mutatni a szüleid felé.

Ha annyira lovagolni szeretnél ülj le a szüleiddel és beszéld meg velük, hogy te megdolgoznál érte. Pl írjatok egy listát és egy "ígéret cetlit", hogy ha megcsinálod azt ami a listán szerepel, akkor azon a héten kivisznek lovagolni.Pl mosogatás, rendrakás, bevásárlás..stb és te ezt mind hatalmas vigyorral a fejeden csinálod önként és dalolva, akkor látják, hogy te tényleg akarod és nem csak hisztizni tudsz, hanem meg is dolgozol a célodért. Ha pedig ők leírták,hogy már pedig elvisznek, akkor kénytelenek lesznek, hisz csak nem csinálnak segget a szájukból.

2013. jún. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Akkor mond hogy hisztizek hogyha ismersz...

Képzeld el hogy legtöbbször én takarítom ki az összes szobát egy szó nélkül. És mosogatok rendszeresen.

2013. jún. 17. 14:34
 19/23 A kérdező kommentje:

És vissza foghatnátok páran magatokat.

De nem mondok semmit. Valakinek legyen is esze.

G

2013. jún. 18. 09:30
 20/23 anonim ***** válasza:
Akinek esze van az nemet vagy! Azt hiszed hogy 12 évesen mar lehet nagy a szád , de meg korántsem!!! Ezt azért megjegyezhetned, mellesleg ha mar több ember mondja ismeretlenül hogy hisztis vagy(az írásos alapján) akkor mar egy kicist elgondolkozhatnal!
2013. jún. 18. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!