Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mivel győzzem meg?

Mivel győzzem meg?

Figyelt kérdés

Már kicsi korom óta imádom a lovakat.

És szeretnék lovardába járni ha már saját lovam nem lehet.anyukám egyszer azt mondja hogy lehet lovam egy azt hogy nem.utána azt mondja hogy elmegyünk lovagolni és egyszer nem. ELEGEM VAN MÁR BELŐLE!!!!!! KICSI KOROM ÓTA IMÁDOM A LOVAKAT DE NEM ÉRTI MEG. MINDIG KITALÁL VALAMI

INKÁBB A LOVARDÁVAL VAN A GOND

12 ÉVES VAGYOK



2013. márc. 5. 20:03
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Tudod ki a hisztis.

És sosem megyek nyári bulira azért már ne találjuk ki.

és szerintem 5 hektáros helyen lehetne lovat tartani nem 1-et. Egyébként meg annyit szerintem megérdemlek hogy éjjel-nappal vigyázok a testvéremre és mire hazajön anyum addigra ne legyen kupi.

És megválogathatnád a szavaidat élőbe már nem lenne nagy a szád. Mindenki magából indul ki. Szerintem inkább én sajnálom a ti szüleiteket hogy nem tanították meg arra a gyereküket hogy kúltúráltan beszéljenek a másikkal mert bunkóskodás nélkül is lehet beszélni. Én meg úgy beszélek a másikkal ahogy az beszél velem...


És szerintem meg te vagy a hisztis liba mert nagyon piszkálja a fantáziádat hogy nincs igazad -,-" szánalmas

2013. jún. 19. 22:21
 22/23 anonim ***** válasza:

Ide figyelj drága!

Az lehet hogy én 13 éves vagyok és van lovam, de nem vagyok hisztis, én soha nem hisztiztem loert csak mondtam anyáknak hogy szeretnek egy lovat.......és ne sajnáld a szüleimet, mert ok szeretnek, és nagyon nem lenne nagy szám ha te nem így írtad volna le....ha normálisan leírtad volna a mondanivalódat akkor normális válaszokat kaptál volna:)

És mellesleg élőben meg pláne nem bujnek anyuci mögé, ha valaki beszólna, csak szólok élőben is ugyanezt elmondanám!lehet hogy azért nem jarhatsz lovagolni mivel nem telik rám mivel nem egy olcsó sport.....

Ülj le a szuleiddel és beszéljetek meg, kérdezd meg hogy azért nem jarhatsz mert telik rá vagy ha nem ezért akkor kerj egy konkrét választ.

Vagy ha kapsz zsebpénzt akkor meg mond hogy nem kell pénz inkább azt az összeget is rá fordítanad a lovaglás rá, szerintem esze elfogják venni hogy nagyon szereted a lovakat!

2013. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Először csak járj lovagolni azután legyen lovad, ha nem is udaz lovagolni nem tudod hogyan kell a lovak hoz viszonyulni aaddig inkább hanyagolt a lovat akarok témát . És egy ló fenntartása havonta nem kevésbé kerül.a lovat nem tarthatók egyedül, általában meg egy lóval tartják főleg ha ekkora területének van, és akkor mar 2 ló arat kell fizetni havonta, szerintem ezt gondold meg.
2013. jún. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!