Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyhogy a lovaglás nem...

Hogyhogy a lovaglás nem számít >állatkínzásnak<?

Figyelt kérdés

2013. márc. 12. 20:25
1 2 3 4 5
 21/49 anonim válasza:
64%
dikk te nagyon sötét vagy:DDD miért lenne állatkínzás? néhány ló még kifejezetten élvezi is ha ülnek rajta,és mehet.;)
2013. márc. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
60%
te bizonyára imádsz az iskolába járni, a felnőttek pedig bizonyára imádnak dolgozni, és mindig teljesíteni, és tűrni hogy a főnök parancsoljon. Szabályok mindenhol vannak, azt csináljuk ami a dolgunk, a lónak is az a dolga hogy menjen, szerinted a boxban állva azon gondolkozik milyen lenne vágtázni a pusztákon, mint Szilaj? Nem tudhatja milyen a más, tehát a hiányát sem érzi, akkor miért lenne kínzás? A "munka" után neki is meg van a jutalma a kaja és a pihi, mint például nekünk, embereknek.
2013. márc. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 Toga Aty válasza:
32%
Igen a lovaglás állatkínzás. ne is sz@rakodjunk tovább,löjjük le mind nehogy már kínlódjanak.De azt is aki ennyire hülye mint te.
2013. márc. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 Dilinger válasza:
53%
Azért nem állatkínzás mert a saját akarat rákényszerítése egy másik fajra az emberi létezés alapja.
2013. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 A kérdező kommentje:
Mivel én is lovagolok rájöhetnétek, hogy ez nem az én fejemből pattant ki, és attól hogy valaki helyett felteszem ezt a kérdést én még nem gondolom így ;) Az emberi értelem határtalan~
2013. márc. 14. 12:22
 26/49 jocker válasza:
48%
Mivel az egy közlekedési forma.
2013. márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 flóra13 ***** válasza:
71%
Szerintem pont az a lényeg, hogy ez a ló a beleegyezésével történik, ha ő nem akarja hidd el, hogy elintézi, hogy senki se üljön a hátára, tapasztalatból mondom. Ez a dolog szépsége a bizalmába kell férkőznöd, összebarátkoznod vele, megismerned, én ezt nem tartom állatkínzásnak, azt már igen, amikor túl hajtják a lovakat a verseny pályakon, esetleg verik, drogozzak, de a hobby lovaglásnak, a mezei versenyeknek még a nagyobb versenyeknek sincs általában köze az állatkínzáshoz, ha az állattartó is megfeleló tapasztalata es józan esze van, akkor szerintem ez a föld egyik legszebb csodája, hogy két teremtmény ilyen törékeny és borzasztóan szoros bizalma létezhet
2013. márc. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
flóra: igen igazad van csak az a baj hogy ma már vannak olyan "segédeszközök" amivel tökmindegy a lóval való kapcsolatod.... Mert meg lehet félemlíteni őket.. :(
2013. márc. 14. 20:12
 29/49 Valletta ***** válasza:
Egyszerű: nem kell őket használni! Amit pedig használ a lovas, azt pedig intelligensen, könnyedén, folyamatosan tanulva, művelődve.
2013. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
én nem használom, de nagyon sokan igen :) mert hát ugye 'megkönnyíti' a munkát..
2013. márc. 14. 21:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!