Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Fríz ló gondozás? Elolvastam...

Fríz ló gondozás? Elolvastam az összes kapcsolódó kérdést, de (többi lent)?

Figyelt kérdés
egyikben sem találtam meg teljesen amit akartam.Eddig azt vontam le hogy a sörényét minden nap keményen át kell fésülgetni,3 naponta fonogatni.De a bokaszőr? Elég átfésülni?A farkával mi a helyzet ugyanaz mint a sörény?A szőrét meg ugyanúgy mint egy másik lóét? Kell szőrfényesítő pata olaj valami? Mennyi időnként ? És egy sportosabb alkatúnak elég 1-2 naponta 1-1 óra mozgás,vagy karám??
2014. febr. 2. 06:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kihagytam - szőrfényesítőt használhatsz (de minek...), én max. verseny előtt, ha átfújnám, de értelmetlen. A jól tartott, egészséges ló szőre magától fényes és csillogó, ha gond van vele, akkor mattá, fénytelenné válik: ez az első intő jel, ha mindennel kenegeted és eteted, az elfedheti a dolgot.

Pataolaj, vagy patazsír kell, heti 1-2× érdemes átkenni kívül-belül, többször nem, mert nem lesz jobb (ellenben rosszabb lehet). Állítólag pataolaj helyett jó a sima étolaj is amúgy.

2014. febr. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Megy a zöld
2014. febr. 4. 06:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!