Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy mutassam meg a lovamnak...

Lóbarát27 kérdése:

Hogy mutassam meg a lovamnak hogy én vagyok a főnök? Mert ugylátom hogy kezdi észre venni hogy félek tőle.

Figyelt kérdés
kb 1 honapja vettem a lovat ménesből. most belovaglás és bekocsizás alatt áll. egy hozzáértő haverom foglalkozik vele. én a kantárt sem tudom rátenni mert félek hogy bajom eshet...
2014. febr. 8. 01:26
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kérdés kamu. Ilyen hülye ember nem létezhet a világon, és a lóval való problémák sem csettintésre szoktak megoldódni :D
2014. febr. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is kamu, de azért milyen büszkén hiszi azt, hogy ő a nap hőse, mert fel tudta kantározni a lovát. :)
2014. febr. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ha igaz a történet ,akkor te tipikusan az vagy ,akiből megélnek a belovaglók,szakemberek. Az ilyet ,aki mindenféle tapasztalat nélkül vesz lovat úgy húzzák le mint a szart . A patparelli ide kevés lesz xd De legyél optimista,nem veszem el a kedved,legalább valaki jó sok kenyeret tud venni a pénzedből :D
2014. febr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
jó lenne ha tudnèk egy videót mutatni arról amit ma elértem a lovamnál. még az esti abrakját sem akarta most elvenni tőlem. szépen megvárta amig kiöntöm neki. egyszerűen megmutattam neki hogy én irányítom a dolgokat.
2014. febr. 8. 21:54
 25/28 anonim ***** válasza:
Tudod jó dolog hogy kezdesz megbarátkozni a felelőtlenül megvásárolt lovaddal, de a ló nem olyan hogy szólsz neki "Ezt ne csináld" és minden megoldódik.
2014. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
ezt tudom jól... de ha úgy látja hogy én vagyok a domináns, akkor már minden másképp történik. mert a ló mindíg a nàla dominànsabbat követi, benne bízik, neki engedelmeskedik, persze lehet h még egy-két alkalommal majd megprobál fölém kerülni.... ezt nem kell hagynom. idelyében le kell szerelni a próbálkozásait.
2014. febr. 9. 05:16
 27/28 anonim ***** válasza:

Ezek után fölöttébb kíváncsi lennék, hogyan mutattad meg neki, hogy te vagy a főnök! :-D

Egyetlen délután alatt eljutni a közelébe se merek menni - től a simán felkantározom és én vagyok a főnök - ig érdekes folyamat lehetett. Oszd meg velünk is!

2014. febr. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
arról nem volt szó hogy a közelébe sem merek menni. csak felszerszámozni nem mertem. de elhatàroztam magam és megcsináltam. ma reggel már a hámot is rátettem. igaz hogy félóra volt... de sikerült. :-) úgy látom hogy az én türelmes módszerem még jobban is tetszik neki mint a lovász haveromé, aki az a tipusú hogy "rád teszem a szerszámot ha a fejed tetejére állsz akkor is..." én inkább kivárom hogy elmúljon a lóban az izgalmi állapot amit a szerszám látványa okoz neki. és ezután türelmesen "adagolom" a dolgokat neki...
2014. febr. 9. 09:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!