Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez normális? (lent)

Ez normális? (lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

...vagy csak én háborodtam fel azon, hogy egy profi lovasról ilyen képeket látok?



2014. máj. 7. 09:38
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Megesik, hogy a kígyó is elesik... :)
2014. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Pontosan mivel van a probléma?
2014. máj. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Szerintem arra gondol, hogy véresre van rúgva a ló oldala...
2014. máj. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:

Remélem az ilyeneket a bírók kizárják.

Múltkor voltam egy amatőr versenyen, ahol a ló megtagadta az ugrást, a kiscsaj meg úgy elkezdte verni pálcával, hogy legszívesebben bementem volna a pályára és lerángattam volna a lóról.

2014. máj. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:

Az ott tényleg vér?!? Mit keres egy csodás lényen egy ilyen brutális állat?!

Borzasztó!

2014. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Igen, véres az oldala, de nem értem, hogy miért a lovas profi léte miatt lepődik meg ezen. Pont, hogy a versenysportban mondható "normálisnak" a dolog, sajnos.
2014. máj. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
73%
Hogy normális egy másik élőlénynek versenysportban fájdalmat (itt szándékos sérülést) okozni? Eddig sem szerettem a versenyeket, most már utálom is... sajnálom, hogy az emberek ilyenek...mondjuk a boxot sem bírom nézni...nem tudom elviselni az emberi brutalitást! akkor mivel is vagyunk fejlettebbek az állatoknál?!
2014. máj. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
Báz ezt nem is láttam. Pedig múltkor néztem a kiskunhalasi verseny képeit. Kizárás! Egyértelmű.
2014. máj. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
Mondjuk az ugró testhelyzet is elég érdekes. (Mondjuk lehet vizesárkot ugrott épp. Akkor érthető.)
2014. máj. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
38%

Az aki a képen van, Krucsó Szabolcs, Magyarország egyik legjobb lovasa. Úgy szidjátok, hogy a kisujjában van annyi hozzáértés mint bennetek együttvéve.


Az hogy kidörzsölte az oldalát, olyan mint amikor egy cipő feltöri a lábatokat. Azonnal hívod a rendőrséget ha egy barátnődnek feltöri a topánka a lábát? Hú de brutális!


Mellesleg mostanában elég sokat versenyzett a lóval, és még nem láttam feltörve az oldalát. Ha ennyire ismeritek a Kiskunhalasi verseny körülményeit is, akkor biztos tudjátok hogy ez az 150-es Grand Prix volt, amit annyira rossz időben rendeztek meg, hogy a pályára kellett melegítő ugrást rakni, és nem született hibátlan.


Ne okoskodjatok már ennyire ha nem is értetek hozzá és nem is ismeritek a körülményeket. Ez egy elég lehetetlen ló, és igen, az első képen vizesárkot ugrik, amire elég szemét módon ránézett.

2014. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!