Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ez normális? (lent)

Ez normális? (lent)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

...vagy csak én háborodtam fel azon, hogy egy profi lovasról ilyen képeket látok?



2014. máj. 7. 09:38
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Kicsit más tanyán megugrani egy 130-as akadályt és más versenyben végigmenni egy 130-as pályán, időre.... Közben meg tudod, hogy az eredmények függvényében lovagolod tovább a lovat, vagy éppen támogat a szponzor.
2014. jún. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
0%

Szomorú hogy lovas emberek képesek így lenézni egymást.... Tanyasi lovaglás hát kérlek....Itthon tartom a lovam TANYÁN , lovagolni a környék akkori legjobb lovijába jártam évekig. Később lehetőségem lett saját lóra és sose bántam még meg azt hogy itthon tanyán kell tartanom és tanyasi körülmények közt lovagolnom tovább! Adhatam volna a lovam bértartásba de mikor meghallotam hogy egyik másik lovardában mik mennek azt mondtam köszönöm NEM ! Az hogy pl a lótartók egymás közt lopkodnak ezt-azt névtáblát,lótakarót stb...A jobb lovasok lenézik a gyengébbeket , pusmognak egy olyan lovason akin nem épp 20ezres nadrág van... És kb. ahol eddig jártam lovardákba kb 10ből 6ba ezt tapasztaltam. A lovam köszöni jól van itthon , kedvére legel , ki-be jár a boxból , míg egy lovardába alig van füves legelő...Attól mert tanya lovas valaki nem biztos hogy a lovát padló vágtába küldi végig egy murvás úton vagy ilyenek. ÉS egy sportoló amikor egy nagy versenyen leesik, vagy nem ér el kellő eredmény mi lesz a lóval? Mert álltalában az hogy hülye sz** és vagy kupec kézre vagy vágó... Jobb esetben talán egy lovardában köt ki ahol élete végéig oktató ló lesz , vagy épp egy kezdő versenyző alá kerül.



Tehát szerintem a helyett hogy másban keressük a szálkát magunkban is találjuk meg. És inkább lovasok révén össze kéne tartani nem fikázni azt aki hobbi lovas vagy sportló mindegy a lényeg az hogy lószerető ember !

2014. jún. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ha ezt nekem szántad, nem értem, mert felőlem bárki lovagolhat bárhol, nem az a lényeg - én sem ötcsillagos lovardában tartom a lovamat, sőt, nem is versenyzek és nem is fogok, mert engem csak az érdekel, hogy a ló úgy legyen képezve, ahogy az neki jó és ne úgy, amit éppen felpontoznának. Annyit írtam csupán, hogy egy 130-as akadályt megugratni egészen más, mint egy 130-as pályán végigmenni versenykörülmények között. Ez szerintem egy elég egyszerű és érthető mondat, megkérdőjelezni sem nagyon lehet, nem tudom, mit kell ezen így mellre szívni.
2014. jún. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

Véleményem szerint azért van véresre "rúgva" az oldala a lónak mert v(a képen is látszik) nem szorítja a nyerget a térdével vagyis nincs térdtámasz(tás) .Így a sarkantyúval próbál kapaszkodni és nem direkt van rúgva a ló hanem sem egyensúly -sem támasztás ezért akár könnyen le is eshet!


röviden: Nem szorit térdel csak kapaszkodik a sarkantyúval (ez a tartásán is látszik)!

2014. dec. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!