Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek készen állnék egy...

Szerintetek készen állnék egy saját lóra? Lent

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok. 1,5 éve lovagolok és minden álmom egy saját ló! 😊 a lovak a "szerelmeim"!!! A három alap jármódban biztosan közlekedek szabadon is. Tudok nyergelni,kantározni,fáslizni,...

Ugratni még csak ügetésből ugrattam. Nem mondom,hogy profi vagyok de sokat tudok a lovakról. Mindik róluk olvasok! Estem már lóról (többször is) és mindig visszaültem egy "nyőgés" nélkül.

Ilyesmi lóra gondoltam: kanca v. herélt, 6-13 éves, fajtája nem érdekel de nem szeretnék telivért, max. 400ezerért vennénk lovat, marmagassága: 150-165 cm

Anyukám úgy egyezett bele,hogy akkor kapom meg a lovat ha eladjuk az áruházunkat (van egy áruházunk ami eladó és régen divat áruház vagy mi volt 😄) halvány lila fogalmam sincs mikor veszik meg,de ha pl idén még akkor szerintetek készen állnék?

Előre is köszönöm a válaszokat! 😊🐴



2015. febr. 27. 22:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Annyira rettentően unalmas ez a "szerintetek készen állok dolog".Általában tovább megyek de most leírom a véleményem.

Egy lóhoz hozzáértés szükséges meg tapasztalat. Mi van ha történik egy olyan dolog ami miatt úgy döntesz abba hagyod a lovaglást?1,5 év alatt nem hiszem ,hogy olyan sokat tanulhattál...na meg persze ennyi idő alatt nem szerezhettél olyan tapasztalatot amivel normálisan tudnál egy lovat lovagolni.

A lóvásárlás sem úgy működik ,hogy "jaj de szép nyugodt paci gyerekek lovagolták stb..".Ha se te se a szüleid nem értetek hozzá úgy átb*szhatnak mint a szart. Lesz egy bolond,rugós lovad.

Saját vélemény ...

2015. febr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Utsó mennyi idős vagy?
2015. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Miért?
2015. febr. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Csak kérdem. Neked nincs egy saját lovad?? Én lany vágok.(elárulom neked., 18 alatt vagyok)
2015. febr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Azért beszélek így mert tudom,hogy milyen gáz tudatlanul bele menni a lóvásárlásban.Meg tapasztaltam a saját bőrömön.

Igen van 2 lovam és nagyon jó dolguk van. Első lovamon tanultam meg szinte majdnem mindent vagyis csak a lótartással kapcsolatban.

Persze megint más ,hogy kirakod ősszel meg télen ridegbe nyáron előveszed mint amikor rendesen lovagolva van stb.

Második lovamat már első lovam után 4 évre vettük.(szüleim fizették a felét én meg a másikat).

És amúgy kérdező nem azért nem miért nem veszel egy nagyobbacska pónit? Persze,persze kinövőd de majd ha nagy lovad lesz lesz neki társ.;)

2015. febr. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%

Akkor nem az vagy aki 12 eves es 500.000ert tartja a lovat? 😂

lehet ossze kevertelek...

amugy hol laksz?

2015. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Hat egy kicsit ja 😂😂😂 hajdu bihar 😂 mert ez ki volt melyik kerdesben?? Azert o is eleg kemeny lehet xd
2015. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Nagyon reg volt kb 3 hónapja..

amugy én pesten lakom vagyis Óbudan (szélén) .

2015. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Utolsó előtti: nem én vagyok. Én pest megyében lakom ;)

Ok. Értem én... De ha lóvásárlásra vinnék magammal edzőt nem nagyon tudnának átverni... Nem?

Várom a további vaszokat!!! :)

2015. febr. 28. 21:29
 20/24 anonim ***** válasza:
11%
Márpedig vannak lovak, amelyek csak verve jók. Meg asszonyok is vannak ilyenek. Akinek meg személyes kapcsolata van a lovával, örüljék, mert ritka az, mint a fehér olló. A legtöbb ló csak a saját fajtársaival épít ki ilyet. Aki személyes kapcsolatra vágyik, kutyát vegyen, ne lovat!
2015. márc. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!