Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek készen állnék egy...

Szerintetek készen állnék egy saját lóra? Lent

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok. 1,5 éve lovagolok és minden álmom egy saját ló! 😊 a lovak a "szerelmeim"!!! A három alap jármódban biztosan közlekedek szabadon is. Tudok nyergelni,kantározni,fáslizni,...

Ugratni még csak ügetésből ugrattam. Nem mondom,hogy profi vagyok de sokat tudok a lovakról. Mindik róluk olvasok! Estem már lóról (többször is) és mindig visszaültem egy "nyőgés" nélkül.

Ilyesmi lóra gondoltam: kanca v. herélt, 6-13 éves, fajtája nem érdekel de nem szeretnék telivért, max. 400ezerért vennénk lovat, marmagassága: 150-165 cm

Anyukám úgy egyezett bele,hogy akkor kapom meg a lovat ha eladjuk az áruházunkat (van egy áruházunk ami eladó és régen divat áruház vagy mi volt 😄) halvány lila fogalmam sincs mikor veszik meg,de ha pl idén még akkor szerintetek készen állnék?

Előre is köszönöm a válaszokat! 😊🐴



2015. febr. 27. 22:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Az edződnek erteni kell a lovakhoz ! Szoval ha o is jon o nagy valószínűséggel kiszűri a csalókat! De a végső szot az állatorvos mondja ki! Szoval állatorvost is kell vinni!!!
2015. márc. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Huhhhh 46%os Menj mar innen légyszi!!! Vannak loabk amelyek csak verve jok??? Mire??? A lo es ember kozt is nagyon nagyon nagyon szoros kötelék tud kialakulni.... Más egy kutya mg egy lo!! Nagyon más! Egy kuty nyilvan ragaszkodobb... De a lo menekülő allat. Es egyaltalan ninca igazad! Te ertessz egyaltalan a lovakhoz vagy csak a kutyákhoz? Mert ha a kutyáknál vagy otthon akkor megkérlek szíveskedj vissza faradni a kutyás kérdésekhez es ott válaszolni!!koszii
2015. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Láttál te már vezércsődört? Az nem menekül ám... ameddig csak 15-20 éves herélt iskolazombikkal volt dolgod, inkább ne nyilatkozzál etológiai kérdésekben. :-p
2015. márc. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Képzeld nem csak 15-20 éves oskola lovakkal volt dolgom!! Lovagoltam 4 éves arab lovat is aki tenyleg olyan volt mint egy arab(terepen) men lovakon meg nem igazán szokás lovagolni. Jaa es én nem azzal a részével nem értettem egyet hogy a lónak néha nem kell egy pofon. Mert nem cicus... Hanem avval hogy a lovak nem tudnak kotodni a gazdájukhoz.... Igen van amelyik annyira elvesztette abizalmat az emberek iránt hogyha meglát egy embert egybol ágaskodik stb...

de senki se igy születik... Semelyik élőlény sem

2015. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!