Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogy használjam a hosszú...

Hogy használjam a hosszú lovaglópálcát?

Figyelt kérdés
Rövid pálca már volt a kezemben, azt nem volt nehéz kezelni, de most vettünk egy hosszút, mert az edző azt mondta, hogy az kell, viszont én még nem használtam azt. Szombaton megyek lovagolni, de nem tudom, hogy kell fogni/használni. Próbálgattam itthon, de nem tudom, hogy a végén lévő kis zsinórral kell "megütnöm" a ló farát vagy nembaj, ha a rúd részével is hozzáérek? Ha csizmasegítség erősítéséra használom akkor hogy fordítsam úgy, hogy a lábam mögött legyen? nem fog elmozdulni a szár? És erősen kell használni vagy megérzi ha kicsit érintem hozzá? mármint a régi műanyag pálcám az sokkal nagyobbat 'csípett' ...

2016. okt. 4. 21:42
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
mi köze az ősznek a témához, meg a nyári szünetnek?
2016. okt. 11. 22:06
 22/22 anonim ***** válasza:
Az, hogy a sok kisiskolás ide írja az okosságokat.
2016. okt. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!