Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy kell a cicáknak megtaníta...

Hogy kell a cicáknak megtanítani, hogy a cica üljön le az ül parancsszóra?

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 13:07
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
44%

Meg lehet a macskákat is mindenre tanítani,akár az ül,vagy gyere ide feladatokra is.Nem kell messzire menni a cirkuszokban is vannak olyan mutatványok amiknek a sztárja macskák(nem oroszlánokra gondoltam)

De a macska még ha tudja is azt amire megtanították,csak akkor csinálja ha neki kedve van,vagy éppen tudja,hogy ha elvégzi akkor kap cserébe valamit..A kutya ellenben a macskával játéknak fogja fel,és bármikor örömmel teljesíti a feladatokat mert játszik...

A macska csak önérdekből teszi amit tesz...

Tanítsd ha akarod de sok-sok év és türelem kell hozzá..

2010. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy kutyát, a macska nem arra van hogy csesztesd.
2010. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%

Én mondjuk nem értem a kérdést....

A link amit berakott a kedves kérdező,válaszol a kérdésre.Akkor miről beszélünk?

2010. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Meglehet őket tanítani. Az enyém is tudja, hogy ül, pacsi, fekszik. És pórázon is sétáltatom. A macskát is meglehet tanítani bármire jutalomfalattal. Csak foglalkozni kell vele.
2010. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Már tudja is!
2010. júl. 31. 20:44
 16/23 anonim ***** válasza:
Cicuka is ilyen volt, három hónaposan sétált pórázon. Nagyon gyorsan megtanulta.
2010. júl. 31. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Mindent lehet :) http://www.youtube.com/watch?v=HlKYtLlvRlU


Klikkerrel próbálkozz szerintem is: [link]

[link]

[link]

2010. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:
A mi cirmosunk magától bukfencelt kölyök korában.Ilyenkor megdícsértük. Könnyen meg lehetett tanítani, hogy a "bukfi" kérésre megcsinálja. Kicsit gondolkodik előtte, de aztán mindíg "elvégzi a mutatványt".
2010. aug. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
az én cicám tudja az ül parancs szavat:)kis korától kezdve mikor enni adtam neki mindig mondtam neki hogy ül,és egy kis jutifalatot emeltem a feje mögöt,de ezt a parancs szavat csak etetésnél adom ki mikor teszem le neki a tálat.de csak azért hogy ne mászon bele!amugy nem mondom neki mert ugyse ülne le csak a ételért csinálja meg ugyhogy nem olyan mint egy kutya de meg lehet tanitani neki.de a macska nem kutya ezért nem fogja frofin teljesíteni!amugy az én cicámal szerencsés a helyzet mivel kis kóra óta kutya természetű :D xD sok sikert
2010. aug. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ez nem kutya! A kutyát könnyű a macskát szinte lehetetlen!
2010. aug. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!