Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy szobában alszom egy...

Ha egy szobában alszom egy macskával nem tudnam megtörténni ezek a dolgok igaz?

Figyelt kérdés
Örökbe fogadtam egy macskàt de kicsit irracionális félelmeim támadtak. Nem fog a macska rámaszni az arcomra éjszaka és én mély álomban vagyok és nem kapok levegőt azt meghalok? Nem tud karmaival bele kapni a a szemembe és az elkezd vérezni? Bocs ha hülyén hangzanak de hirtelen felemrültek bennem ezek a félelmek pedig nagyon imádom a cicákat és főleg a szobàmban lenne, merr anyumék nem bírják igazán a cicát de engedik. Ne nézzetek hülyének de tényleg kicsit rápatáztam😣

2020. szept. 14. 00:43
1 2 3
 1/21 mittudomen721 válasza:
91%

Ezek az okorsegek jutottak errol eszembe

[link]


Amugy ki tudja barmi megtortenhet

2020. szept. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
98%
Az arcodba nem fog belemászni, de ha mégis, felébredsz rá. Szóval nem fogsz megfulladni. :) Viszont a szemedre vigyázz nagyon! Az én cicám egyszer bebújt az ágyneműtartó belső részébe, és amikor behajoltam, nekem ugrott. Bele is kapott a szemembe, és tényleg egy hajszálon múlt, hogy nem sérült meg. Viszont láttam már olyan videót, hogy egy lányt a mentő vitt el, mert bevérzett a szeme. És nála sem sokon múlt, hogy nem vakult meg. Alapjáraton amúgy nem csinálnak ilyet, szóval éjszaka ez is valószínűtlen, de ha játszol vele, sose hajolj hozzá túl közel!
2020. szept. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Koszi hat megnyugtattatok😱 lattam azt a videot szerintem..
2020. szept. 14. 01:04
 4/21 mittudomen721 válasza:
93%
Ket macskam volt eddig egyebkent igaz nem tul sokaig az elso olyan fel evig volt velem a masodik par evig nem tudom pontosan. Nem igazan maszkeralt az arcomba egyik sem alvas kozben vagy csak nem tunt fel. A masodikra mikor pici volt parszor rafekudtem alvas kozben igy o el is ment tolem aludni mashova. Arcomba ha jol emlekszem nem kapott egyik sem de az alkaromat pl volt hogy elinteztek rendesen. Az arcodra vigyazz aztan annyi nem valoszinu hogy baj lesz szerintem
2020. szept. 14. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
98%
Nem lesz semmi bajod, nyugodj meg. Az enyém nem is hajlandó velem aludni, de régen volt, hogy 4 macskával aludtam a fejemnél, és soha semmi problémám nem volt.
2020. szept. 14. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha az arcodra mászik, felébredsz, de legalábbis álmodban biztosan fogsz fészkelődni, odanyúlni, el fog menni onnan. Szemedbe nem hiszem hogy belekapna, ne told oda az arcodat ha nagyon benne van a játékban vagy valami miatt ideges és nem lesz baj. Nem egy pszichopata hogy álmodban orvul kikaparja a szemedet:) De ha nem akarod hogy ezek miatt veled aludjon, rá tudod szoktatni hogy ne menjen fel az ágyra vagy max valami kis saját párnára az ágy végébe
2020. szept. 14. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
81%

Most egy régi babonát írtál le.

Viszont tudok egy remek novellát,

Stephen King a Macskaszem című filmjének a rendezői kommentár változatában említik meg ezt a bizonyos babonát,

arra épít a 3 rövid történetből az egyik.

Érdemes megnézni.


Küldök privátot róla!

2020. szept. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a félelmed kissé túlzott kedves kérdező. Szüleim macskabolondok, és amíg otthon laktam rendszeresen aludtam macskával, együtt is. Ha az arcodra fekszik, és fulladozol felriadsz, az emberi szervezetnek van annyi “esze”, hogy bármi áron felébressze a tulajdonost, ha ezzel életben maradhat. A szemedre vigyázz, azzal óvatosan, de ha nem vadóc a cica, nem hiszem, hogy bele fog kapni amíg nem hergeled fel.
2020. szept. 14. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Én két macskával szoktam aludni mert a több nem tűri meg egymást. Az egyik a lábamnál szokott a másik a fejemnél. Na ő nagyot ugrik de aranyos.:)
2020. szept. 14. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
1 hónapja fogadtam örökbe egy kiscicát én is tartottam ezektől de ha jól neveled nem fog a szemedhez kapni és alvás közben rádmászni, nekem a legfurább dolog amit eddig csinált hogy megnyalta a számat miközben aludtam de az ágya 20 centire van a fejemtől most is itt alszik és az elmúlt 1 hónapban nem vesztettem el a szemem és még megsem folytott
2020. szept. 14. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!