Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy szobában alszom egy...

Ha egy szobában alszom egy macskával nem tudnam megtörténni ezek a dolgok igaz?

Figyelt kérdés
Örökbe fogadtam egy macskàt de kicsit irracionális félelmeim támadtak. Nem fog a macska rámaszni az arcomra éjszaka és én mély álomban vagyok és nem kapok levegőt azt meghalok? Nem tud karmaival bele kapni a a szemembe és az elkezd vérezni? Bocs ha hülyén hangzanak de hirtelen felemrültek bennem ezek a félelmek pedig nagyon imádom a cicákat és főleg a szobàmban lenne, merr anyumék nem bírják igazán a cicát de engedik. Ne nézzetek hülyének de tényleg kicsit rápatáztam😣

2020. szept. 14. 00:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a macska nem tigris, hogy rád támadjon. De: Tizenéves macskatartási tapasztalatom alapján egyetlen alkalom volt, amikor baj történhetett volna. A cicám mindig mellettem, hozzám bújva aludt, egyszer felébredtem és láttam, hogy rángatózik a teste. Gondoltam, rosszat álmodik és megpróbáltam felébreszteni. Hiba volt.. Elkezdtem simogatni, erre felébredt, gondolom, azt sem tudta hol van, megijedt és egy lendülettel kiugrott mellőlem. Reflexből az arcom elé kaptam a kezem, így azt karmolta meg, anélkül a szemem is bánhatta volna. De ez nagyon ritka eset. Ne csesztessük a macskát, ha mélyen alszik...
2020. szept. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!