Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez normális, hogy valaki havi...

Ez normális, hogy valaki havi 50-100 között költ egyetlen macskára?

Figyelt kérdés

Bármi baja van, azonnal hurcolja állatorvoshoz, aki persze nem mondja azt neki, hogy lényegében semmi baja, hiszen addig is jól jár. Kometikushoz is viszi aki semmi extrát nem csinál rajta, csak "kifésüli", holott egy macskának nem tudom mikor szokott csomósodni a szőre. Ezen kívül prémium kaját kap, de már olyanoknál visít a gazdája, hogy vakarózik az állat, mert biztos megint szegény bolhás... én is vakarózok, mégsem vagyok az.

Van 3 macskánk a családban, egyedül akkor visszük őket orvoshoz, ha mondjuk balhéznak idegen macskákkal és lesérül valamelyik. Még bolhanyakörvük sincs, de nem is bolhásak, pedig sokat vannak a kertben. Kullancs, ami néha akad rajtuk, azt kivesszük csipesszel. Összesen nem kerülnek 5 ezerbe ha nincs semmi bajuk.

Mi kerülhet ennyi egy macskába?



2021. ápr. 24. 22:05
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Nekem csak azért fáj, mert az ilyen ember ostoba. Ostobák közt nem jó élni.
2021. máj. 1. 13:38
 32/43 anonim ***** válasza:
85%

Miért lenne ostoba?

Szereti a macskáját, hát azt nyújtja neki, ami a macskának a legjobb. Téged meg gondolom senki nem kötelez rá, hogy tartsd vele a kapcsolatot. :)


Irigy vagy, és sötét, mint az éjszaka. Ez van.

2021. máj. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
32: mire vagyok irigy? Az ostobaságra? Ezek szerint rád is annak kéne lennem?
2021. máj. 1. 14:21
 34/43 anonim ***** válasza:
90%
Hogy megengedheti magának azt, hogy 50 ezret "kidobjon az ablakon". Míg sokaknál ekkora összeg nélkülözhetetlen a családi kasszából.
2021. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Én szakmai dolgokra költök ugyanennyi, esetleg többet is, az elég jó?

Arról van szó, hogy felesleges dolgokra akkor sem költök, ha van miből.

De még ha nem is engedhetném meg magamnak, mit változtat ez azon, hogy baromság egy macskára ennyit költeni, mert lehúzás? Ha valaki még akár irigy is, attól változnak a tények?

Tipikusan akkor jön elő ez az irigységgel való sárdobálás, amikor már elfogytak az érvek :D.

2021. máj. 2. 05:09
 36/43 anonim ***** válasza:
79%

Rengeteg választ kaptál, sokan leírták, hogy mi kerülhet ennyibe.

Minőségi ételek, táplálék kiegészítők, vitaminok, jobb játékok, ami nem papírgalacsin, vagy alufólia golyó. Állatorvos, kozmetikus. De te mintha el sem olvasnád őket, csak a magad hülyeségét fújod, hogy felesleges, el van a macska az olcsóbb kaján is, jól elvan kint a kertben stb.

Valakinek nem ezt jelenti a macskatartás, miért nem tudod felfogni?!

2021. máj. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
36: de, felfogtam, hogy az agyatlan pazarlás jelenti.
2021. máj. 2. 10:02
 38/43 anonim ***** válasza:
77%
Hülyékkel nem lehet vitatkozni, erről ennyit.
2021. máj. 2. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Nehéz is, ha a pénzüket macskakajára költik, nem egy kisegítő iskolára.
2021. máj. 2. 10:14
 40/43 anonim ***** válasza:
Te is a saját szakmai dolgaidra költöd...mellesleg minek költeném kisegítő iskolára? Minek segítenék ismeretlen, felelőtlen embereken? Ha nem tud egy gyereket ellátni, akkor minek csinálta? Minek szülte meg? Támogassam a sok életképtelen "nagyszerű" döntését, mert annyira divat gyereket szülni, közben meg eltartani nem tudja?
2021. máj. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!