Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez normális, hogy valaki havi...

Ez normális, hogy valaki havi 50-100 között költ egyetlen macskára?

Figyelt kérdés

Bármi baja van, azonnal hurcolja állatorvoshoz, aki persze nem mondja azt neki, hogy lényegében semmi baja, hiszen addig is jól jár. Kometikushoz is viszi aki semmi extrát nem csinál rajta, csak "kifésüli", holott egy macskának nem tudom mikor szokott csomósodni a szőre. Ezen kívül prémium kaját kap, de már olyanoknál visít a gazdája, hogy vakarózik az állat, mert biztos megint szegény bolhás... én is vakarózok, mégsem vagyok az.

Van 3 macskánk a családban, egyedül akkor visszük őket orvoshoz, ha mondjuk balhéznak idegen macskákkal és lesérül valamelyik. Még bolhanyakörvük sincs, de nem is bolhásak, pedig sokat vannak a kertben. Kullancs, ami néha akad rajtuk, azt kivesszük csipesszel. Összesen nem kerülnek 5 ezerbe ha nincs semmi bajuk.

Mi kerülhet ennyi egy macskába?



2021. ápr. 24. 22:05
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Én a kisegítő iskolát neked gondoltam. Az, hogy ez sem jött át, újfenn bizonyítja, hogy rád fér.
2021. máj. 2. 11:22
 42/43 anonim ***** válasza:
52%
Nem véletlenül nem vettem magamra :) Gondoltam a saját nyomorult helyzeted bosszant, hogy ennyit lovagolj azon, hogy mások mire költik a pénzüket és a gyakorin éld ki a belső agresszivitásod, azzal, hogy kb. minden létező emberbe belekötsz. Egy jó tanács: próbálj meg kimozdulni és kapcsolatot teremteni emberekkel, mert itt gyakorin hamar egy kis idegbeteg zombi leszel és màr senki nem fog veled kommunikálni. Szép napot!
2021. máj. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy meddő vita.

A kérdezőnek semmilyen válasz nem felel meg, csak a saját hülyeségét tudja fújni, meg írni a provokatív kommenteket. Nyomorult élete lehet biztosan, de ez nem mentség arra, hogy egy gyökér az interneten.

2021. máj. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!