Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A szomszédom öt éves kislánya...

A szomszédom öt éves kislánya tépkedi a cicájuk bajszát?

Figyelt kérdés

A szomszédommal elég jóba vagyunk, ezért sokat járunk át egymáshoz. Nemrég született meg a babája, ezért leginkább én járok át ő hozzá ha valamiben kell segíteni. Már van egy öt éves kislánya, akire néha vigyázok. Na most kezdődik a baj. Észrevettem hogy az egyik cicájuknak alig van bajsza. Tegnap rajta is kaptam a kislányt, ahogy szépen az ölébe rakja a cicát és tépkedi neki mindkét oldalról a bajszát. Rászóltam hogy nem szabad, mert a cicának ez fontos mert segíti a vadászatban, az érzékelésben. Lehet hülyeséget mondtam neki, de a lényeg az volt hogy hagyja már szegényt. Délután haza jött az anyja, és láttam hogy ugyanúgy folytatja. Rákérdeztem az anyjára, annyival letudta hogy már ő is észrevette de hogy majd úgy is visszanő. A nagyobb cicát nem bántja, az sokkal nagyobb is és gondolom azt nem tudja úgy lefogni meg karmol. Tehetek még valamit azonkívül hogy ha látom rászolok?

Fenyegetni még se lehet, viszont már nem olyan kicsi hogy ne értse a dolgokat.


2021. aug. 5. 06:27
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:
Még nem. Mert minden percbe nem látom mit csinál a cicával. De nem fogom ki hivni őket, nem akarom őket magamra haragítani. Jobb tervem van. Mivel nekik is kertes házuk van, amibe sokszor van a cica, ezért amikor nincsenek kint szépen megfogom. A nagyobbat nem fogja bántani, mert fél tőle. Jobb lesz ha nálam lesz, nekem egy cicám van majd össze szoktatom őket. Vagy egy ismerösnek akiről tudom hogy odáig van a cicákért odaadom neki. Az még jobb is lenne, mert bentiek lennének.
2021. aug. 5. 10:50
 42/58 anonim ***** válasza:
58%

37

Hahaaaaaaaaaaaaaa. Nekem a pincefiókomat törték fel, elloptak egy csomó értékes dolgot. Az ÉGVILÁGON semmit nem csináltak. (Lehet, tényleg nem is tudtak.)

2021. aug. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
73%

29

"A gyakoribb, hogy bántalmazás éri a gyereket és azért fordul ki önmagából, de mégegyszer mondom el kéne vinni pszichológushoz, ha ez tényleg igaz, mert egy 2-3 éves gyereknél még érteném, ha ezt csinálja, mert nem tudja mit csinál, bár szerintem ilyenkor is el lehet már magyarázni neki. De 5 évesen már ért egy gyerek, tud direkt csinálni dolgokat, tehát oka van, vagy személyisége ilyen vagy a családban is erőszak van."


Ahha. Persze. Egy 5 éves egy kész felnőtt.

Olvastam én asztal tetején szoptató anyukákról, mert az ekkorka gyerekük folyamatosan felváltva püfölte őket és a babát.

2021. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:
Pedig tényleg nem foglalkoztak vele. Nem tudta mivel bizonyítani hogy ellopták mivel nem volt kamera. Facebookra lett kiírva, hátha valaki felismeri a biciklit. Hidjétek el én megteszek mindent hogy az a cica jobb helyre kerüljön.
2021. aug. 5. 10:54
 45/58 anonim ***** válasza:
0%
De nem hajtottak el, 42-es, hanem felvették a jegyzőkönyvet. Hogy mit csináltak, azt pedig nem tudhatod.
2021. aug. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
0%

Te egyre mélyebbre süllyedsz, kérdező, a kamuddal. Már lopsz is a terveid szerint.

"hidjétek" gyj-vel írandó

2021. aug. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
28%
Ki az a szemét, aki folyton kamut mond?
2021. aug. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
0%
Menjen a szeméttelepre.
2021. aug. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 A kérdező kommentje:
46-os. Van jobb ötleted? Te mit tennél? Inkább hagynád hogy szenvedjen egy buta kislány miatt vagy elhoznád hogy jobb helyre kerüljön? Ilyen esetben én nem azt mondanám hogy lopás. Ja, és még az írásomba is belekötsz. Biztos te egy tökéletes ember vagy.
2021. aug. 5. 11:05
 50/58 anonim ***** válasza:
15%
43-as, erre azt tudom mondani, minek szül újra, ha eggyel se bír? Minek?
2021. aug. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!