Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vegánként ha ezzel ettem a...

Vegánként ha ezzel ettem a macskámat, akkor megkap mindent ami a húsban van és nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 12. 15:09
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 anonim válasza:
93%
Nem igazán értem milyen jogon döntesz egy élőlény életvitele,sorsa felett.Az ,hogy vegán vagy nem jogosít fel téged arra ,hogy más lények felett rendelkezz.Az emberen kívül nincs olyan ismert élőlény ami képes lenne ilyen kaliberü morális,erkölcsi döntést hozni ergo ez felér egy állatkínzással ,mivel nem érti miért teszed ezt vele.
2021. aug. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/65 anonim ***** válasza:
93%

🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Úristen, szegény macska… attól, hogy te az vagy, akkor mindenkinek/mindennek IS annak kell lennie???

2021. aug. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
93%

Na jerdező valaszolnal ezekre a kerdéseimre?

Az hogy te vega vagy, az miért jelenti azt, hogy a macskadnak is az KELL lennie?

Tanultál bármilyen biológiát? (Mert ha tanultál volna tisztában lennel azzal, hogy a macskadnak nem jó)

Ha szereted az állatokat es azert nem eszel hust, akkor miert kínzod a saját házikedvenced?

2021. aug. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim válasza:
93%
Soha nem fogom megérteni, hogy egyes vegánok miért éreznek kényszert arra, hogy másokra ráerőltessék az életmódjukat. Se gyerekre, se háziállatra nem szabadna. Előbbi majd eldönti, hogy akar-e húst enni, ha elég idős lesz hozzá, az utóbbi meg egy állat, akinek viszont tényleg szüksége lenne rá. Pont a hozzád hasonlók miatt vannak előítéletek a vegánokkal szemben, csak túl elvakult idióták vagytok, hogy felfogjátok. Tisztelet a nagyon kevés kivételnek.
2021. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
7%
A macska is eszik füvet, jóvazazúgy
2021. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
8%
*jóvanazúgy
2021. aug. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 anonim ***** válasza:
90%
Igen eszik füvet, de nem azon él!
2021. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/65 A kérdező kommentje:
13. mert azzal hogy állatot adok a macskámnak, támogatom a húsipart ahol megölik az állatokat, te sem örülnél neki ha emiatt megölnének
2021. aug. 12. 15:29
 19/65 anonim ***** válasza:
88%
Jó van, akkor etessed a HÚSEVŐ állatot gazokkal, ha jobban érzed magad tőle.
2021. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
92%
Es annak meg végképp nem örülnék, ha a szervezetem húsevesre lenne kitalálva, de valami barom növenyi táppal tömne.
2021. aug. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!