Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vegánként ha ezzel ettem a...

Vegánként ha ezzel ettem a macskámat, akkor megkap mindent ami a húsban van és nem lesz semmi baja?

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 12. 15:09
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
94%
Látom, a kérdező minden értelmes válaszon végigment a dislike gombbal (a 30%-os szavazó), kivéve azon a hülyén, aki azt írta, hogy jó az neki, füvet is eszik a macska. Értelmes vagy, kérdező.
2021. aug. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem fordítsd meg, a macskád nem vegán, ezért szerintem egyél húst.


Nem fogsz gondolom, a macska sem vegán , egyen nyugodtan húst. Neked szabad döntésed, hogy mit és hogyan eszel de "kényszerítsd rá" a macskádat. Alkalmanként persze adhatsz neki vegán kaját, akár amit linkeltél. Kiegészítőnek jónak tűnik de nem a hús helyett. :)

2021. aug. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
96%
Pont elírtam :D * NE! "kényszerítsd rá"
2021. aug. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
96%

Jól mondták többen, tarts élve növényevő állatot....nyuszit, csigát, kecskét, stb.

Macska húsevésre, vadászatra lett kitalálva, neki ez nem annyira jó.

2021. aug. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező válaszolnál? Tudom hogy olvasod, megy a lepontozás. Mit szólnál ha hússal etetnélek. 33 vagyok
2021. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
94%

Ha tudod, hogy egy HÚSEVŐ állat táplálása neked nem fér bele, ne haragudj de mi a retkes lópikuláért tartasz macskát? Ugye tisztában vagy vele, hogy léteznek növényevő állatok is?

Ha igazi állatbarát lennél, akkor a macskád érdekeit tartanád szem előtt, nem pedig a te önös érdekeidet. Mert ez így nagyon olyan hogy csak azért vagy vegán, mert ez milyen trendi, és nem azért, mert az állatok jóléte érdekel, tekintve, hogy még a saját macskádé sem érdekel, akiért mellékesen megjegyzem, felelősséget vállaltál, mikor magadhoz vetted.


A te fajtád miatt nézik le a rendes vegánokat...

2021. aug. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
93%
Tudtommal a macska kizárólagos húsevő, a vegán étrend nem tesz jót nekik.
2021. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
10%
Ha jól láttam olasz kaja. Én szerintem jó, adhatod oda ! Néha pótolhatod egyéb eledellel, hogy ne egye mindig ugyanazt.
2021. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
94%
A nagy "önzetlen vegán állatvédelemben" csak kinyírod a macskádat te szerencsétlen. A macska ragadozó, neki hús kell, a belei is arra vannak kitalálva. Komolyan ennyire ne legyél már ostoba sötét elvakult.
2021. aug. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
95%
Az a baj, hogy a legtöbb vegán amúgy is annyira képmutató. Eljátszák a nagy állatvédőt, de halomra veszik a kókuszzsírt, pálmaolajat, avokádót, növényi tejet stb. Tudod mit, te is meg a többi vérvegán: ha csak hazai tájgazdaságból származó bio ételt zabáltok, csak itt készült ruhát hordtok, nem használtok műanyagot, bio összetevőkből készült mosószert stb. használtok, egyáltalán nem v 2-nél több gyereket nem vállaltok, természetesen mosható pelust és egyéb mosható eü eszközt használtok, nem pazaroltok stb. akkor vagytok tényleg az állatok miatt vegánok. A macskádnak nem adsz húst, mert a gonosz húsipar, de az, hogy évente mennyi esőerdőt írtanak ki és ezáltal mennyi állat veszti életét csak, hogy pl. kókuszzsírhoz jussatok nem számít, hogy a repülők és hajók szennyezése miatt pl. pusztulnak a méhek és a vizivilág, az sem számít és még lehetne sorolni. Képes lennél a macskádat kinyírni míg kényelmesen zabálod a banánt, szóját, pálmazsír tartalmú kajákat, miközben már sokszor a behozásuk is hozzájárul állatok pusztulásához. Pl. A kókusz és pálmazsír miatt pedig hány orángutánt lőnek le, csak mert bemerészkedett a termőföldre már ne is beszéljünk. Undorító kényes képmutató banda vagytok, csak kényeskedtek, mert azt hiszitek ettől különbbek lesztek.
2021. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!