Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Ha húsvétkor csak egy picit...

Ha húsvétkor csak egy picit bűnözők és eszek pici tojást vegánként, attól még vegán maradok?

Figyelt kérdés

Egy éve nagy vegán lettem.. nem hiányzik a hús abszolút, de a tojás nagyon, azt nagyon szerettem a húst nem.

Próbáltam helyettesíteni de tojást nem lehet..

Most húsvét és vegán szejtán sonka van és tojás is lesz eléggé kívánom.. de vegán akarok még ettől maradni..


2021. ápr. 2. 15:12
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
de akkor miért vagy vegán? én vegetáriánus vagyok, de ha bármi hiányozna, akkor feladnám, miért tiltanád el magad valamitől, amit szeretsz? edd meg a tojást ha szeretnéd
2021. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1. [link]
2021. ápr. 2. 15:21
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

#2

Nem maradsz vegán, mert a vegán nem eszik tojást, különösen nem az olyan vegán, aki ilyen linkeket tesz fel,... MÁSOKNAK!

Vagy van meggyőződésed, vagy nincs!

2021. ápr. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Divatvegán vagy.
2021. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
95%
Egy vegánban ilyen kérdés fel sem merül.
2021. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Egy vegánnak eszébe sem jutna ez a kérdés. Ettől még nem vagy rosszabb ember, és rengeteget számít, hogy egész évben növényi étrenden éltél. Felesleges álszenteskedni, nyugodtan egyél tojást ha ennyire kívánod, és az értékrendedbe belefér.
2021. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
93%
Ha tojást akarsz enni, egyél tojást. Mégis , kinek akarsz megfelelni? Kutya legyek, ha értem az ilyen kérdéseket.
2021. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell címke ahhoz, hogy hogyan étkezel.

Kívánod a tojást, egyél tojást. Ez ennyi.

Ettől nem leszel se több, se kevesebb.

2021. ápr. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos nem.


Miután megetted a tojást, 1 max 2 héten beül jön a határozat a MVOSZ (Magyarországi Vegánok Országos Szövetkezete) től, hogy a tagságodat felfüggesztették, és örök életre ki vagy titlva.

2021. ápr. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
94%

Te nem vegán vagy, hanem divatolsz, mert milyen kúl vegánnak lenni...


Egyél tojást, ha akarsz, senkit nem érdekel. Csak akkor ne verd a melled a vegánságodra.

2021. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!